COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Ģenētika topošājiem vecākeim

iVF Riga Ģenētikas centrs piedāvā: Ģenētika topošajiem vecākiem!

Ir svarīgi, lai cilvēki, kas plāno kļūt par vecākiem, rūpīgi un apzināti pievērstos šim jautājumam, lai novērstu iespējamos riskus. Un mums ir lieliskā iespēja palīdzēt!

Tikai Ģenētikas centrā iVF Riga: Pirmsimplantācijas ģenētiskā testēšana embrijiem hromosomālā un gēnu līmenī (PGT-A/ PGS un PGT-M/PGD).

Ģenētika tiem, kas domā par rītdienu - pie mums ir iespējams iegūt padziļinātu diagnostisko pārskatu

  • pāriem ar neauglību,
  • grūtniecības neiznēsāšanu,
  • neveiksmīgiem IVF mēģinājumiem.

Mūsdienās medicīnai kļūst zināms arvien vairāk un vairāk par cilvēka gēniem un to mutācijām, kas var novest pie iedzimtām pataloģijām un iespējamai neauglībai. Ar katru gadu tiek atklāti arvien vairāk patieso vīriešu un sieviešu neauglības cēloņu, tā saucamie “neskaidrie” iemesli. Precīza un detalizēta diagnostika ir veiksmīgas ārstēšanas atslēga jebkurā gadījumā – neatkarīgi no diagnozes.

Ģenētikas centrā iVF Riga konsultācijas sniedz ārstes-ģenētiķes Dr. Liene Korņejeva, Dr. Ieva Grīnfelde.

Konsultācijas laikā ārsts-ģenētiķis noskaidro anamnēzi, veido pacientu dzimtas koku, analizē augļa hromosomu anomāliju esošos riskus, topošajiem vecākiem nozīmē analīzes kariotipa analīzēm (asins ģenētisko testēšanu). Saskaņā ar iegūtajiem rezultātiem ārsts sniedz slēdzienu par nepieciešamību veikt pirmsimplantācijas diagnostiku (PGT-A/PGT-M). PGT-A un PGT-M metodes ļauj izvēlēties ne tikai morfoloģiski labākos un dzīvotspējīgākos, bet arī hromosomāli veselus embrijus, efektīvi palielinot implantācijas un klīnisko grūtniecības varbūtību jau pēc pirmā PGT-A/PGT-M cikla.

Ģenētikas centrs iVF Riga ir vienīgais Latvijā, kas veic pirmsimplantācijas ģenētisko testēšanu uz vietas, mūsu laboratorijā.

Vairāk informācijas: https://genetikascentrs.lv/

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: