Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Pārtrūkušas grūtniecības

Pārtraukušās grūtniecība

Kas ir pārtrūkušas grūtniecības materiāla ģenētiskā izmeklēšana?

Pārtrūkušas grūtniecības materiāla ģenētiskā testēšana ir augļa (embrija) visa hromosomu komplekta analīze, kas tiek veikta ar NGS metodi (Next generation sequencing – ar šo metodi iespējams noteikt 1-22 autosomu un X, Y dzimumhromosomu nelīdzsvarotās hromosomālās aberācijas.

Šī metode dod skaidru atbildi uz jautājumu, vai pārtrūkušas grūtniecības iemesls ir augļa hromosomālā patoloģija. Testēšanas rezultāts var palīdzēt pacientiem atrast grūtniecības pārtrūkšanas iemeslu un izstrādāt stratēģiju veiksmīgai bērna ieņemšanai un grūtniecībai.

DNS kontaminācijas tests tiek veikts, lai izslēgtu mātes DNS kontamināciju.

Visbiežākie grūtniecības pārtrūkšanas iemesli pirmajā trimestrī (līdz 12. gr. ned.)

  • spontānas augļa hromosomu anomālijas;
  • hromosomu anomālijas auglim, ja vecākiem ir izmainīts kariotips (translokācijas).

Ko darīt, ja Jūs esat saskārušies ar spontāni pārtrūkušos grūtniecību?

Ir jāsavāc pārtrūkušas grūtniecības materiāls (horijs vai auglis) un jānogādā pēc iespējas ātrāk klīnikā iVF Riga: Zaļā iela 1, 2. stāvā reģistratūrā. Materiālu var ievietot tīrā, noslēdzamā trauciņā un apliet ar fizioloģisko šķīdumu. Līdz nogādāšanai klīnikā paraugu drīkst uzglabāt ledusskapī 1-3 dienas 3-8⁰C. Ja fizioloģiskais šķīdums nav pieejams, tad materiālu iespējams uzglabāt ledusskapī bez papildus šķidruma vai tīrā ūdenī līdz 12 stundām, vai saldētavā bez papildus šķidruma ilgāku laika posmu, līdz nogādāšanai klīnikā. Pieejami komplekti ar trauciņu un fizioloģisko šķīdumu materiāla savākšanai mājas apstākļos, ja grūtniecība pārtraukta medikamentozi. Ja Jums tādi būtu noderīgi, lūdzu sazinieties ar mums: +371 67111117, ivfriga@ivfriga.eu

Ģenētikas centra iVF Riga laboratorijā veic pirmajā trimestrī (līdz 12. gr. ned.) pārtrūkušas grūtniecības (missed abortion) materiāla ģenētisko izmeklēšanu.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: