Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Spermas sasaldēšana

Spermas sasaldēšana

Spermas sasaldēšana un uzglabāšana iVF Riga Reproduktīvo šūnu bankā

iVF Riga Reproduktīvo šūnu banka piedāvā spermas sasaldēšanu un uzglabāšanu pacientiem.

Medicīniskās indikācijas:

  • Sliktas spermas analīzes. Spermas nodošana vairākās reizes kriokonservācijai dod iespēju uzkrāt nepieciešamo daudzumu sēklas šķidruma mākslīgās apaugļošanas programmas veikšanai.
  • Auglības saglabāšana pacientiem ar onkoloģiskām saslimšanām, jo ķīmiskās terapijas un staru terapijas lietošana noved pie spermatozoīdu veidošanās procesa apturēšanas.
  • Priekšlaicīgs sēklinieku audu izsīkums.
  • Gaidāmas vīriešu uroģenitālās sistēmas operācijas.
  • Nelabvēlīgi sociālie un profesionālie faktori, kas ietekmē reproduktīvo veselību (kaitīga ražotne, emocionālās izdegšanas sindroms...)

Tādiem pacientiem paredzēta spermas sasaldēšana pirms terapijas uzsākšanas un turpmākā uzglabāšana kriobankā. Pēc slimības atkāpšanās, pacientam, kurš pārcietis onkoloģijas ārstēšanu, ir atkal iespēja tikt pie saviem bērniem.

Sociālās indikācijas:

  • Šis pakalpojums ir noderīgs tiem vīriešiem, kuri vēlas atlikt bērnu radīšanu sociālu iemeslu dēļ – karjeras izaugsme, ģimenes stāvoklis u. c. Šādā veidā pacients, kuram ir sasaldēts ģenētiskais materiāls, saglabā iespēju kļūt par tēti nākotnē, saglabājot jaunu un kvalitatīvu spermu, jo zināms, ka ar vecumu un dažādu faktoru ietekmes rezultātā šūnu kvalitāte pasliktinās.
  • Gadījumos, kad nav atrasts īstais partneris kopdzīvei. Sasaldēšana pie zemas temperatūras (kriokonservācija) ir droša un pārbaudīta metode, kas neatstāj iespaidu uz spermatozoīdu apaugļošanas spēju.
  • Vīriešiem ir iespēja veikt spermas sasaldēšanas procedūru jau pirmās vizītes laikā, kas palīdzēs ietaupīt laiku (sperma var tikt lietota neauglības ārstēšanas procesā vajadzīgā brīdī, neprasot cilvēka klātbūtni klīnikā un ļaujot brīvi plānot savu laiku).

Kā rīkoties, lai sasaldētu spermu mūsu klīnikā?

Vīriešiem, kuri grib sasaldēt spermu mūsu klīnikā, obligāti jānodod analīzes uz infekcijām. To var izdarīt jebkurā laboratorijā vai pie mums uz vietas.

Atnākot uz klīniku, jānodod savs ģenētiskais materiāls un, pēc materiāla kvalitātes un daudzuma pārbaudes laboratorijā, jāparaksta uzglabāšanas līgums un jāapmaksā pakalpojums.

Sperma glabājas IVF Riga ģenētiskajā bankā un ir pieejama jebkurā brīdī!

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: