Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Laboratorijas

iVF Riga Embrioloģijas laboratorija

iVF Riga Embrioloģijas laboratorija ir aprīkota ar modernāko aparatūru no vadošā ražotāja šajā jomā – „Origio”. Mūsu rīcībā ir jaunākās diagnostikas un laboratorijas tehnoloģijas. Augstāko tehnoloģiju embrioloģijas laboratorija ir paredzēta IVF un ICSI procedūru veikšanai, kā arī embriju kultivēšanai līdz piecām dienām (blastocisti) un ģenētiskā materiāla – olšūnu, spermas un embriju – saudzīgai sasaldēšanai un uzglabāšanai.

Embrioloģijas laboratorijas procedūras ir izstrādātas pēc Eiropas cilvēku reprodukcijas un embrioloģijas biedrības (ESHRE) un IFFS rekomendācijām.

Pēc Latvijas likumdošanas, Embrioloģijas laboratorija sniedz iVF Riga pacientiem garantiju par ģenētiskā materiāla uzglabāšanu un drošību desmit gadu garumā.

 

iVF Riga Ģenētikas centra laboratorija

2014. gadā Latvijā tika atvērts pirmais Baltijas valstīs un Ziemeļeiropā Ģenētikas centrs ar mūsdienīgi aprīkotu laboratoriju un plašām iespējām veikt dažādu veidu padziļinātu ģenētisko testēšanu šādos virzienos:

  • Neauglības diagnosticēšana un problemātiskās grūtniecības/ grūtniecību pārtraukšanās;
  • Pārmantoto audzēju ģenētiskā testēšana;
  • Dzīves stila ģenētiskie testi – Viva Genomics.

Visi iVF Riga Ģenētikas centra pakalpojumi tiek veikti mūsu laboratorijā, un par katru no testiem Jūs saņemsiet saprotamu skaidrojumu un konsultāciju. Vairākiem testiem ir pieejams valsts finansējums.

iVF Riga Ģenētikas centra laboratorija ir vienīgā Latvijā, kas veic pirmsimplantācijas ģenētisko testēšanu (PGT-A un PGT-M) uz vietas, mūsu laboratorijā. Mums ir sadarbība ar citām Latvijas un ārvalstu klīnikām. Daudzas Latvijas klīnikas sūta materiālus uz ārvalstīm.

 

iVF Riga cilmes šūnu centra laboratorija

Kopš 2016. gada Cilmes šūnu centrs ir pirmā un vienīgā nacionālas nozīmes cilmes šūnu banka, kas atrodās Latvijas teritorijā. Visi pakalpojumi atbilstoši Latvijas likumdošanai tiek kontrolēti un regulēti, turklāt pacients jebkurā brīdī var pārliecināties, ka cilmes šūnas tiek uzglabātas atbilstoši noteiktajiem standartiem. Cilmes šūnu izdalīšana, apstrāde un uzglabāšana atrodas vienuviet – iVF Riga cilmes šūnu laboratorijā.

Zāļu valsts aģentūras piešķirtais sertifikāts apliecina, ka iVF Riga cilmes šūnu centra laboratorijai ir atļauja izdalīt un uzglabāt cilmes šūnas Latvijā. Audu un šūnu izmantošanas atļauja Nr. AC-7 apliecina, ka laboratorija ir novērtēta un atbilst Ministru kabineta 2013. gada 22. oktobra noteikumos Nr. 1176 “Cilvēka audu un šūnu izmantošanas kārtība” noteiktajām prasībām, un ir tiesīga veikt cilmes šūnu laboratorisko izmeklēšanu, apstrādi un uzglabāšanu Latvijas teritorijā.

Iegūtā farmaceitiskās darbības licence Nr. R00053 apliecina, ka iVF Riga rīcībā esošā laboratorija ir novērtēta kā šūnu terapijas produktu ražotne, atbilst Labas Ražošanas Prakses prasībām un ir tiesīga izdalīt cilmes šūnas, savairot tās in vitro apstākļos, iesaldēt un uzglabāt jaunieviestās terapijas zāļu pagatavošanas vajadzībām saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu Nr. 1394/2007 par uzlabotas terapijas zālēm, Farmācijas likumu, Ministru kabineta 2006. gada 18. aprīļa noteikumiem Nr.304 „Noteikumi par zāļu ražošanas un kontroles kārtību, par zāļu ražošanu atbildīgās amatpersonas kvalifikācijas prasībām un profesionālo pieredzi un kārtību, kādā zāļu ražošanas uzņēmumam izsniedz labas ražošanas prakses sertifikātu”, kā arī Ministru kabineta 2011. gada 19. oktobra noteikumiem Nr.800 „Farmaceitiskās darbības licencēšanas kārtība”.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: