Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Anti-age speciālista konsultācija

Klīnika iVF Riga piedāvā Anti-age speciālista konsultācijas.

Anti-age (pretnovecošanās) medicīnas mērķi:

 • palielināts paredzamais dzīves ilgums;
 • dzīves kvalitātes uzlabošana, novēršot ar vecumu saistītas slimības;
 • saīsinot līdz minimumam zaudētos gadus (Alcheimera slimība, pacients pēc insulta, kurš nevar par sevi parūpēties).

Kā notiek Anti-age speciālista konsultācija?

 • pašreizējā stāvokļa izvērtēšana, analīzes;
 • mērķu noteikšana un to sasniegšana - personalizēta izmeklēšanas un ārstēšanas plāna sastādīšana un individuālā ārstēšana. Tiek ņemta vērā katra cilvēka unikālā pieredze – dzīvesveids un ritms, slimību vēsture, ieradumi, iespējas. Paplašinātā informācija sniedz iespēju apzināt un novērst riska faktorus un izstrādāt personalizētu programmu to novēršanai vai attālināšanai.

Kā gūt panākumus?

 1. Veselīgs dzīvesveids. Ir zināms, ka alkohols, smēķēšana, aptaukošanās un hronisks stress noved pie dzīves ilguma samazināšanās, bet veselīgs dzīvesveids un uzturs, vingrinājumi, pozitīva domāšana - pie veselības saglabāšanos un dzīves pagarināšanos.
 2. Mikroelementu un vitamīnu trūkumu korekcija – tā ir jebkura hormona atbalsta grupa. Bez atbalsta grupas neviens hormons organismā, un tāpēc neviens process nedarbosies normāli.
 3. Hormonālā stāvokļa korekcija. Šai korekcijai jāsākas īstajā laikā, un jābūt individuālai.
 4. Izvēlēties antioksidantu aizsardzību, samazināt vides toksisko ietekmi.
 5. Sakārtot kuņģa un zarnu traktu, tas ir toksisko vielu pārpalikuma likvidēšana, parazitozes ārstēšana un zarnu mikrofloras normalizēšana.
 6. Pacienta ģenētiskās kartes izveide, norādot noslieci uz slimībām un vielmaiņas īpatnībām.

Kad nepieciešams meklēt profesionālu atbalstu? Ja mēs runājam par sievieti, tad mums ir 3 mānīgi dzīves periodi, kad parādās kādi veselības trūkumi un neveiksmes:

Pirmais - meitenēm pubertātes sākumā, kad sākas menstruācijas.

Otrais - grūtniecība un barošana

Trešais - perimenopauze (periods pirms menopauzes, menopauze un pēcmenopauze). Šis periods sākas vidēji 45 gadu vecumā, kad nepieciešams izvērtēt hormonālā atbalsta nozīmēšanu, pirms tam kompensējot visus pārējos veselības rādītājus: dzīvesveidu, uzturu, līdzsvarotas fiziskās aktivitātes, dažādu vitamīnu un minerālvielu trūkuma novēršanu, zarnu veselību. Un, ja 35 gadu vecumā mēs varam atļauties nerūpēties par sevi bez sekām, tad pēc 45 gadiem sievietei nepieciešama lielāka uzmanība, lai paliktu aktīva, veselīga un pieprasīta.

Klīnikā iVF Riga pieņem Dr. Natālija Požiļenkova, sertificēta ginekoloģe - dzemdību speciāliste, USG speciāliste, arste-reproduktoloģe, anti-age speciāliste.

Pieteikties vizītei: Zaļā iela 1, Rīga; 67 111 117; 25 641 022; ivfriga@ivfriga.eu

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: