Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Spermas donēšana

Mākslīgās apaugļošanas programma ar donora spermu

iVF Riga piedāvā Mākslīgās apaugļošanas programmu ar donora spermu.

iVF Riga atvēra pirmo oficiālo ģenētiskā materiāla banku Baltijas valstīs, un mēs varam piedāvāt sasaldēto spermu no vietējiem, rūpīgi pārbaudītajiem donoriem, kā arī no Eiropas Starptautiskās Spermas Bankas.

Kas ir spermas donēšana?

Spermas donēšana ir procedūra, kuras laikā lieto donora spermu, sniedzot iespēju tikt pie sava bērna pāriem gadījumos, kad vīrieša spermatozoīdi nevar tikt pielietoti apaugļošanas nolūkos, kā arī vientuļām sievietēm, kuras vēlas kļūt par mātēm.

Spermas donēšana: indikācijas

Olšūnu apaugļošana ar donora spermu tiek pielietota ģimenēm ar smagas formas neauglību vīriešiem, kā arī, ja ir iespējama smagas ģenētiskas slimības nodošana no tēva bērnam. Tas arī ir risinājums, ja vīrietis onkoloģiskas saslimšanas ārstēšanas procesā tika pakļauts staru vai ķīmijterapijai, kā arī vientuļām sievietēm.

Spermas donēšana: Juridiskie aspekti

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu par spermas donoru var kļūt vīrietis vecumā no 18 līdz 41 gadiem ar labu mentālu un fizisko veselību. Nepieciešamas izmeklēšanas pirms piedalīšanās programmā: analīzes uz infekcijām, sifilisu, AIDS, B un C hepatītu, gonoreju, trihomonām, kā arī ģenētiskās analīzes (kariotips) un izmeklēšana pie psihiatra.

Spermas donēšana ir pilnīgi anonīma programma. Pēc Latvijas Republikas likumdošanas potenciālajiem vecākiem drīkst izpaust tikai informāciju par dzimumšūnu donora ģenētiskajiem un antropometriskajiem datiem (augumu, svaru, ādas, matu un acu krāsu, asins grupu un rēzus faktoru, izglītības līmeni, pārslimotām slimībām). Nekāda personīga rakstura informācija par donoru un viņa fotogrāfijas nav pieejamas.

Recipientiem: Jūs varat izvēlēties piemērotu spermu balstoties uz donora kritērijiem:

  • Vecums
  • Matu krāsa
  • Acu krāsa
  • Svars
  • Augums
  • Asins grupa
  • Rēzus faktors
  • Izglītība
  • Vaļasprieki, intereses

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: