Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Menopauze

Menopauze ir viens no svarīgākiem etapiem katras sievietes dzīvē. Menopauze ir menstruāla cikla apturēšana un arī reproduktīvas funkcijas izsīkšana sievietei sākot no 45 gadu vecuma. Tas ir dabisks un pakāpenisks process, un viens no mānīgiem dzīves periodiem, kad parādās veselības izmaiņas un trūkumi. Šis izmaiņas ir pamatotas uz hormonālam izmainām sievietes organismā, kas vēlāk ietekmē sievietes reproduktīvo funkciju, pašsajūtu (piemēram, hipotalāma termoregulācijas centru iesaiste šajā procesā) un garastāvokli.

Perimenopauzes periodā (pirms menopauzes, menopauze un pēcmenopauze) nepieciešams izvērtēt hormonālā atbalsta nozīmēšanu, pirms tam kompensējot visus pārējos veselības rādītājus: dzīvesveidu, uzturu, līdzsvarotas fiziskās aktivitātes, dažādu vitamīnu un minerālvielu trūkuma novēršanu, zarnu veselību. Un šajā jautājumā var palīdzēt anti-age speciālists.

Protams, katra sieviete arī pēc 45 gadiem vēlas palikt aktīva, vesela, aprūpētā un laimīga. Un ja vēlaties, lai menopauzes periodā viss noritētu mierīgi, nesāpīgi un bez sekām dzīves kvalitātei, nāciet pie mums: iVF Riga klīnikas anti-age speciālisti-ginekologi rūpējas par pacientes veselību, nodrošinot ginekoloģisku palīdzību sievietēm ar menopauzi. Mēs jums palīdzēsim stabilizēt jūsu stāvokli un sagatavot jūsu ķermeni jaunam posmam.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: