Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Viņa

Ārstēšana vientuļām sievietēm

Mūsdienu sabiedrībā, mēs sastopamies ar daudz un dažādiem ģimenes modeļiem, tas jau sen nav pārsteigums, ka, arvien vairāk, sievietes izvēlās veltīt savu dzīvi karjerai un neveido attiecības ar pretējo dzimumu, vai veido ģimeni ar sava dzimuma partneri. Bet sieviete nav vientuļa tikai tāpēc, ka izvēlās neveidot savu dzīvi ar pretēja dzimuma partneri. Katrai ir savi iemesli, kas runā pretēji sabiedrībā pieņemtajam tradicionālajam ģimenes modelim – vīrs un sieva. Tomēr, nevienam nav izdevies pierādīt to, ka sieviete nespēj iznēsāt, dzemdēt un izaudzināt bērnu, būdama viena! 2017. gada 22. augusta “Single Mother Guide” veiktajā pētījumā tika noskaidrots, ka 2016. gada Amerikas Savienotajās Valstīs no 12 miljoniem ģimeņu, kurās bērnus audzina viens no vecākiem, 80% ģimeņu bija – vientuļās mātes. Lielai daļai no šīm sievietēm nebija izvēles, bet tām, kurām ir izvēle būt noteicējām par savu dzīvi, mūsu klīnika piedāvā iespēju būt mātēm un audzināt savas atvases.

Šīm sievietēm mēs varam piedāvāt:

izmantojot donoru spermu, jo tas nav aizliegts Latvijas likumdošanā.

Klīnikā iVF Riga ir pirmā oficiālā ģenētiskā materiāla banka Baltijas valstīs. Mēs varam piedāvāt lietošanai sasaldēto donoru spermu no vietējiem donoriem. Visi mūsu bankas donori ir pilnībā pārbaudīti pie urologa, ģenētiķa, psihiatra-narkologa; viņiem tika veiktas visas nepieciešamās analīzes: infekciju analīzes (sifiliss, AIDS, B un C hepatīts, gonoreja, trichomoniāze, hlamidioze), mikrobioloģiskas un onkocitoloģiskas uztriepes, ģenētiskās analīzes (kariotips). Mēs arī piedāvājam izvēlēties spermu no Eiropas Starptautiskās Spermas Bankas. Ja sieviete, dažādu iemeslu dēļ (gan medicīniskos, gan sociālos), vēlas atlikt bērna piedzimšanu uz vēlāku laiku, tad klīnika iVF Riga piedāvā olšūnu sasaldēšanu un uzglabāšanu iVF Riga Kriobankā. Mūsu Kriobanka nodrošina pacientiem iespēju sasaldēt un uzglabāt olšūnas, spermu un embrijus.

Ko izvēlēties?

jūsu programmas 1
Vientuļā sieviete līdz 35 
jūsu programmas 2
Vientuļā sieviete 36-45 g. v.
jūsu programmas 3
Vientuļā sieviete 46-50 g. v.
  • IUI
  • IVF
  • ICSI
  • IVF + PGS
  • ICSI + PGS
  • Olšūnu donoru programma
  • Tandēma ārstēšana
  • Olšūnu donoru programma + PGS

Piemērotāko ārstēšanas metodi Jums palīdzēs izvēlēties mūsu klīnikas reproduktoloģijas speciālisti. Izvēloties ir svarīgi ņemt vērā vecumu un reproduktīvās veselības stāvokli.

Sīkāk ar katru no metodēm jūs varat iepazīties mājaslapas sadaļā Neauglības diagnostika un ārstēšana.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: