Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Olšūnu sasaldēšana

Olšunu sasaldēšana

Olšūnu sasaldēšana un uzglabāšana iVF Riga Reproduktīvo šūnu bankā

iVF Riga Reproduktīvo šūnu banka piedāvā olšūnu sasaldēšanu un uzglabāšanu pacientiem.

Medicīniskās indikācijas:

 • Pacientēm ar diagnosticētām onkoloģiskajām saslimšanām (ķīmijterapija un staru terapija noved pie reproduktīvās sistēmas izsīkuma).
 • Endometrioze - progresējošā slimība, kura izraisa reproduktīvas sistēmas mehāniskos bojājumus un noved pie tās iznīcināšanas. Tādējādi olšūnu ražošanas iespējas samazinās līdz nullei.
 • Priekšlaicīgs olnīcu izsīkums
 • Gaidāmas olnīcu operācijas
 • Nelabvēlīgi sociālie un profesionālie faktori, kas ietekmē reproduktīvo veselību (kaitīga ražotne, emocionālās izdegšanas sindroms...)

Tādām pacientēm paredzēta olšūnu sasaldēšana pirms terapijas uzsākšanas.

Sociālās indikācijas:

Sievietes reprodukcija nav mūžīga, un olšūnu skaits ar gadiem sarūk, un tās kļūst nevērtīgākas. Mūsdienu tehnoloģiskā attīstība sievietēm dod iespēju sevi laikus nodrošināt nākotnei!

 • Gadījumos, kad nav atrasts īstais partneris kopdzīvei, vai arī pēc šķiršanās, ir vēlme ieturēt pauzi, pirms uzsākt jaunas attiecībās. Ir iespēja saglabāt olšūnas priekšdienām.
 • Tehnoloģija, kas tiek izmantota mūsdienās, ļauj sasaldētās šūnas izmantot pilnvērtīgi, neietekmējot to kvalitāti atsaldēšanas procesā!
 • Šis pakalpojums ir noderīgs tām sievietēm, kas nav vēl gatavas radīt savu ģimeni, bet vēlās izveidot karjeru, vai pabeigt mācības augstskolā.
 • Lai nejustu lieku stresu un spiedienu no apkārtējās sabiedrības – “bioloģiskais pulkstenis tikšķ”. Šādi izteicieni bieži uzliek pienākumu radīt pēcnācējus, tikai tāpēc, ka tas ir jādara, pirms nav par vēlu.
 • Olšūnas, pretēji spermatozoīdiem, neatjaunojas, katrai to skaits ir noteikts kopš dzimšanas. Tā kā liela daļa sieviešu mūsdienās saskarās ar priekšlaicīgu olšūnu izsīkšanu, sasaldēšana dod iespēju sevi no tās pasargāt.
 • Ja ģimenes anamnēzē ir sievietes, kas cietušas no neauglības, vai priekšlaicīgas olšūnu izsīkšanas, ir vērts parūpēties par sevi laikus un nodrošināt sevi.
 • Sasaldēts ģenētiskais materiāls sievietei palīdzēs izvairīties no hormonu terapijas, stimulāciju medikamentu lietošanas, vai hiperstimulācijas, gadījumos, ja tiks veikts mākslīgās apaugļošanas process. Nebūs nepieciešami atkārtoti mēģinājumi, un embrija transfēru varēs veikt sievietes naturālajā ciklā.
 • "Pati sev donors!" Ķermenis neatgrūž un atpazīst savu ģenētisko informāciju!
 • Olšūnu savākšana pirms saldēšanas neatstāj negatīvu ietekmi uz šūnu tālāko attīstību, tās nepaliek mazāk. Stimulācijas medikamenti liek nobriest nevis vienai, kā tas notiek dabiskajā ciklā, bet gan vairākām olšūnām vienlaicīgi, tās tiek savāktas neaizejot bojā.
 • Olšūnu iegūšanai, priekš glabāšanas, iespējams sagatavoties ātri un ērti, netraucējot darbam un studijām. Tas prasa aptuveni 10 dienas, kuru laikā 3-5 reizes būs jāierodas klīnikā uz īsu apskati. Pati manipulācija tiek veikta vieglā narkozē un aizņem aptuveni 30 minūtes. Nākamajā dienā, pēc manipulācijas, droši var atgriezties ierastajās dienas gaitās!

Olšūnas glabājas IVF Riga ģenētiskajā bankā un ir pieejamas jebkurā brīdī!

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: