Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Grūtniecēm

Grūtniecība – no divām svītriņām testā līdz dzemdībām

Grūtniecība ir pats brīnumainākais laiks sievietes dzīvē. Grūtniecība padara sievieti patiešām burvīgu. Tas ir aizraujošas gaidīšanas un patīkamu rūpju laiks.

Viens no topošas māmiņas galvenajiem uzdevumiem ir rūpes par savu un sava mazuļa veselību, tāpēc tik daudz izmeklējumu tiek veikti dažādos grūtniecības laikos.

Grūtniecības laikā ir nepieciešams novēroties pie ginekologa, lai veicinātu vesela mazuļa piedzimšanu. Jūs varat veikt visas nepieciešamās ar grūtniecību saistītas pārbaudes, nepametot mūsu klīnikas telpas.

Grūtniecības laikā sievietes nereti izjūt bailes un bažas par topoša bērna veselību, pārdzīvo, vai auglis pilnvērtīgi attīstās. Lai pārliecinātos, ka ar mazuli viss ir kārtībā, jāveic US skrīninga izmeklējumi.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: