Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Sieviešu veselība

Sieviešu veselībai mēs piedāvājam profilaktiskas (preventīvas) metodes, rūpējamies par viņas dzīves kvalitāti; mums ir pakalpojumi, lai sieviete justos pārliecināta par sevi; mums ir iespēja veikt regulāras pārbaudes un palīdzēt sievietei pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību.

iVF Riga nodrošina:

  • regulāras pārbaudes, ginekoloģiskas profilaktiskās apskates;
  • Anti-aging speciālista konsultācijas;
  • palīdzību sievietēm peri-menopauzē;
  • konsultācijas operatīvas ārstēšanas nepieciešamības gadījumos.

Sieviešu veselība: ārstēšanas ieteikumi pa vecuma grupām

Olšūnu rezervju samazināšanās novecojot

Novecošana ir lielākais ienaidnieks sievietes reproduktīvajai dzīvei, kas sākas ar pirmajam menstruācijām un ilgst līdz menopauzei.

Viss ir ciklisks, un tam, kas reiz sācies, būs jābeidzas.
Šodien sievietes lielu uzsvaru savā dzīvē liek uz karjeras izveidošanu un sevis pilnveidošanu, ģimenes ligzdas vīšanu atbīdot uz laiku, kad būs pārliecība par īsto partneri, gatavību kāzām un bērnu radīšanu. Protams, ir iespējams ieplānot un atlikt bērnu radīšanu uz vēlāku, tomēr, nevar aizmirst, ka bioloģisko pulksteni neapstādināt, tas negaidīs, kad sieviete būs gatava un kad būs pienācis “īstais” laiks.

Olšūnu augi ir tie, kas noveco visstraujāk, tāpēc arī reproduktīva spēja sievietēm neilgst tik ilgi, ka vīriešiem.

Novecošanas process olnīcās skar abus – gan olšūnu daudzumu, gan kvalitāti, kas ar gadiem sarūk, līdz brīdi, ka pēcnācēju radīšana vairs nav iespējama. Ir sievietes, kuru ķermenis vēl joprojām spēj saražot hormonus, kas nodrošina regulāru menstruālo ciklu, tomēr tas nenorāda uz olšūnu daudzumu olnīcās, kas, neskatoties uz to, var būt zems.

Līdz 35 gadu vecumam

IUI/IVF/ICSI metodes izmanto veselām un jaunām sievietēm, kas, vēl joprojām, atrodas sava labākajā reproduktīvajā vecumā, tomēr dažādu iemeslu dēļ, grūtniecība neiestājas. Balstoties uz analīžu rezultātiem un izmeklējumiem, speciālists spēj izveidot individuālu ārstēšanas plānu, kas tiks saskaņots ar pacientu, atbilstoši vēlmēm un iespējam. Sīkāk ar katru no metodēm variet iepazīties, mājaslapas sadaļā: Neauglības diagnostika un ārstēšana.

Vecuma posma no 36-45 gadiem

IVF/ICSI+PGS ārstēšana piemērota sievietēm, kas sper pirmos soļus ārpus sievietes reproduktīvajam vecumam.

Novecošanas process olnīcās skar abus – gan olšūnu daudzumu, gan kvalitāti. Diemžēl sievietes reproduktīva sistēma ir tā, kas noveco visātrāk no visā ķermenī sastopamajām sistēmām. Ģenētiskā testēšana embrijiem, dod iespēju, izvelēties tikai ģenētiski veselus un kvalitatīvus embrijus implantācijai, tas savukārt ļauj izvairīties no negatīva rezultāta un priekšlaicīgi pārtraukušas grūtniecības. Šajā dzīves posmā lielāks uzsvars tiek likts uz kvalitāti, ne kvantitāti!

!Zemāk redzamā tabula parāda, kā normālu embriju skaits pacientēm samazinās ar vecumu. (Dati no kompānijas Reprogenetics, pamatojoties uz pētījumu, kurā tiek analizēti 10 852 cikli un 58 798 blastocistas.)

Vecuma posma no 46-50 gadiem

Olšūnu donoru programma/Tandēma cikls/ Olšūnu donoru programma+ PGS

Šis ir posms, kurā sievietes ķermenis slinki ražo olšūnas, turklāt to kvalitāte sasniedz zemāko punktu. Savus pēcnācējus ar šādu ģenētisko materiālu rezervi radīt ir grūti, daudzos gadījumos, arī neiespējami. Par laimi, medicīnas nozare nestāv uz vietas, tā nemitīgi attīstās radot alternatīvas, kas ļauj pielāgoties pastāvošajam laikmetam ar visām tā kaprīzēm. Donoru cikli ir ļauj mums apmuļķot mūsu bioloģiskos pulksteņus. Sieviete joprojām ir spējīga iznēsāt, dzemdēt un audzināt bērnu, tikai nepieciešama neliela palīdzība no citas, jaunākas sievietes, kas ziedo daļu sevis, lai dāvinātu otrai iespēju būt mātei.

Šis nebūt nav viegls lēmums un solis, ko spert, daudzām tas var šķist pretdabiski un nepieņemami. Tomēr, mūsu pieredze rāda, ka visas raizes un šaubas pagaist brīdī, kad paciente izdzird bērna pirmos sirds pukstus un sajūt vieglu pieskārienu sevī, no jaunas dzīvības, kas radusi drošību un uzticību ķermenī, kurā pavadīs savus pirmos dzīves mēnešus.

Ja reproduktīvā veselība ļauj un ja sievietei ir ļoti spēcīga vēlme izmantot savas šūnas apaugļošanai, ir iespēja izmēģināt jaunu pieeju: tandēmā ārstēšana – gan savu, gan donoru šūnu izmantošana donora ciklā. Savu un donoru šūnu attiecība šādā ārstēšanā atšķiras atkarībā no sievietes reproduktīvās veselības šajā dzīves posmā.

Mūsu klīnikas donoru programma šobrīd ir 110 jaunas sievietes, kuru dalība programmai ir apstiprināta ar mūsu klīnikas speciālistu piekrišanu. Ir iespējams piemeklēt katras vēlmei atbilstošu donori. Vairāk par donoru programmu lasiet sadaļā: Olšūnu donoru programma

Ja grūtniecība neiestājas nezināmu iemeslu dēļ pat donoru ciklā, ieteicama Olšūnu donoru programma + PGS (Pirmsimplantācijas ģenētiskais skrīnings), lai izvelētu implantācijai tikai ģenētiski veselus un kvalitatīvus embrijus.

Sieviešu veselība

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: