Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Embriju adopcijas programma

Klinikā IVF Riga ir pieejama speciāla neuaglības ārstēšanas programma – embriju adopcija/donēšana.

Ko tas nozīmē?

Embriju adopcija/donēšana (Embryo Adoption / Donation) – neauglības ārstēšana, lietojot embrijus, kuri tiek iegūti no donoru olšūnām un donoru spermas. Tādas neauglības ārstēšanas metodes rezultāti ir ļoti augsti, jo mēs lietojam jaunu un veselu cilvēku reproduktīvas šūnas. Taču, lai palielinātu grūtniecības iespējas pēc pirmā embrija pārnešanas, visi embriji, kas ir nepieciešami adopcijai, pirms pārstādīšanas tiek pārbaudīti uz ģenētiskam izmaiņām, lietojot PGT-A metodi (pirmsimplantācijas ģenētiska testēšana uz aneuploīdiju). Tā dod iespēju vēl pirms embrija pārstādīšanas izmeklēt visu embrija hromosomu komplektu un izslēgtu tādas saslimšanas kā Dauna sindroms, Patau, Edwards un citus retākus variantus.

iVF Riga ir atverusi vienīgo Latvijas Ģenētisko centru, kurš veic pirmsimplantācijas ģenētisko testēšanu uz vietas, mūsu labaratorijā. Mēs varam piedāvāt PGT-A un PGT-M izmeklēšanu arī citām Latvijas un ārvalstu klīnikām. Mūsu pacientu koordinatori sniegs pilno atbalstu pa telefonu vai e-pastu pirms un pēc jūsu ārstēšanas cikla.

Mēs varam piedāvāt embrija adopciju/ donēšanum pārīm ar neauglības diagnozi situācijās, kas viņu reproduktīvas šūnas nevar tikt izmantotas priekš makslīgas apaugļošanas, kā arī vientuļam sievietēm.

Kā tikt uz embriju adopcijas programmu?

Lūdzam sazināties ar mūsu pacientu koordinatoriem marina.valetko@ivfriga.eu; nadia.hrolenko@ivfriga.eu

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: