COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Ģenētiskā testēšana

2014. gadā Latvijā tika atvērts pirmais Baltijas valstīs un Ziemeļeiropā Ģenētikas centrs ar mūsdienīgi aprīkotu laboratoriju un plašām iespējām veikt dažādu veidu padziļinātu ģenētisko testēšanu.

Arī šodien Ģenētikas centrs iVF Riga saglabā savu vadošo pozīciju un turpina attīstīt savu specializāciju šādos virzienos:

  • neauglības diagnosticēšana un problemātiskās grūtniecības/ grūtniecību pārtraukšanās;
  • onkoloģijas diagnosticēšana (Pārmantoto audzēju ģenētiskā testēšana);
  • dzīvesveida ģenētika (Dzīves stila ģenētiskie testi – Viva Genomics).

iVF Riga Ģenētikas centrā, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām reprodukcijas un ģenētikas jomā, iespējams iegūt padziļinātu diagnostisko pārskatu pāriem ar neauglību, grūtniecības neiznēsāšanu, neveiksmīgiem IVF mēģinājumiem.

Visi Ģenētikas centra iVF Riga pakalpojumi tiek veikti uz vietas Ģenētikas laboratorijā, un par katru no testiem Jūs saņemt saprotamu skaidrojumu un speciālista konsultāciju. Vairākiem testiem ir pieejams valsts finansējums.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: