Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Dzimumlocekļa asinsvadu doplerogrāfija

Androloģijas un uroloģijas centrs iVF Riga ir vienīgais Eiropas Androloģijas Akadēmijas akreditētais androloģijas centrs Latvijā.

Androloģijas un uroloģijas centrs iVF Riga strādā divos virzienos:

  • vīrieša vispārējās veselības pārbaude;
  • vīriešu neauglības diagnostika un ārstēšana.

Androloģijas un uroloģijas centrs iVF Riga piedāvā veikt dzimumlocekļa asinsvadu doplerogrāfiju.

Ko var noteikt ar dzimumlocekļa asinsvadu doplerogrāfijas palīdzību?

Procedūras laikā tiek izvērtēts, vai normāli funkcionē dzimumlocekļa artērijas, kuras sauc par kavernozām artērijām. Samazināta asins plūsma šajās artērijās ir viens no biežākajiem iemesliem erekcijas traucējumiem, it sevišķi smēķētājiem, vīriešiem ar lieko svaru vai augstu holesterīna līmeni.

Dzimumlocekļa artērijas ir pēc diametra vienas no smalkākajām artērijām vīrieša organismā, tādēļ vīrieša sirds-asinsvadu saslimšanas pirmā izpausme var būt tieši erekcijas problēmas. Procedūras laikā ne tikai tiks noteikts šo artēriju stāvoklis un izvērtēts, vai tas nav par iemeslu vīrieša erekcijas traucējumiem, bet arī tiks noteikts risks nopietnākām sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanām kā koronāro artēriju stenozēšanās un infarkts. Procedūra ir nesāpīga un nekaitīga.

Klīnikā iVF Riga procedūru veic specializētu apmācību Florences un Romas universitāšu slimnīcās izgājis ārsts andrologs Dr. Juris Ērenpreiss.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: