Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Ginekoloģija

Katra sieviete vēlas būt saprasta, atbalstīta, aprūpētā, vesela un laimīga.

Ginekoloģija, iespējams, ir visdelikātākā medicīnas nozare, kura misija ir rūpēties par sievieti un viņas veselību. Sievietes dzimumsfēra ir ļoti neaizsargāta un jūtīga. Sievietes veselības stāvokļa svarīgs aspekts ir reproduktīvā veselība, no kuras lielā mērā ir atkarīga arī viņas bērnu veselība. Lai to uzturētu, jāatceras par regulārām vizītēm pie ginekologa, kura kompetencē ietilpst sievietes reproduktīvās sistēmas fizioloģisko un patoloģisko stāvokļu novērtēšana dažādos dzīves posmos, "sieviešu slimību" diagnostika un ārstēšana, pacientes konsultēšana.

Īpaša uzmanība ginekoloģijā tiek veltīta dažādu ginekoloģisko saslimšanu profilaksei. Savlaicīgi diagnosticētu slimību ārstēšana prasa krietni mazāk pūļu un materiālu ieguldījumu.

Katrai sievietei jābūt savam ārstējošam ārstam – ginekologam, kurš būs viņai līdzās visu mūžu un uz kuru var paļauties dzīves visatbildīgākajos brīžos. Ginekologam jāzina visas Jūsu organisma individuālās īpatnības, visas saslimšanas, ko esat pārslimojusi. Ārsta un pacienta savstarpējām attiecībām ir jābūt uzticamām un draudzīgām. Klīnikas iVF Riga prioritātes ir individuāla pieeja pacientam, draudzīga un uzmanīga attieksme un, protams, augsta personāla kvalifikācija.

iVF Riga klīnikas ginekologi rūpējas par pacientes veselību, nodrošinot ginekoloģisku palīdzību.

Mēs varam piedāvāt:

  • Ginekologa konsultācija
  • Ginekologa – endokrinologa konsultācija
  • Pilna ginekoloģiskā izmeklēšana (konsultācija + USG + asins analīzes pēc vajadzības)
  • Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija
  • Onkocitoloģiskās un mikrobioloģiskās uztriepes
  • Olvadu caurlaidības noteikšana ( histerosalpingoskopija)
  • Diagnostiskā histeroskopija
  • Histerorezektoskopija (operatīvā histeroskopija)

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: