Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Ambulatorais centrs

Ambulatorais centrs

Ambulatorais centrs un dienas stacionārs iVF Riga piedāvā plānveida stacionāru ārstēšanu terapijas. Mūsu klīnikā pacientu ērtībai vienā ēka izvietots gan konsultatīvais un administratīvais komplekss, gan operācijas bloks un dienas stacionārs. 

Dienas stacionārā ir pieejami dažādu veidu medicīnas pakalpojumi:

  • intravenozās un intramuskulārās injekcijas (ar ārsta nosūtījumu);
  • uroloģiskās operācijas;
  • proktoloģiskās operācijas;
  • ginekoloģiskās operācijas;
  • vīriešu neauglības diagnostikas operācijas;
  • operācijas ar cilmes šūnu pielietošanu.

Ambulatorais centrs iVF Riga arī piedāvā pacientiem:

Endokrinologa konsultācijas - palīdzība pacientēm ar hormonāliem traucējumiem, vairogdziedzera darbības traucējumiem; metabolisko sindromu; paaugstinātu cukura līmeni asinīs; diabētu.

Ultraskaņas izmeklējumi (USG) - iespēja veikt maksimāli precīzu un kvalitatīvu ultraskaņas diagnostiku dažādiem orgāniem un audiem, izmantojot ekspertu līmeņa ultraskaņas sistēmu Voluson E8; grūtnieču USG (skrīnings grūtniecības laikā).

Sertificēta ārsta-urologa konsultācijas tiem, kas saskarās ar nieru darbības problēmām vai problēmām ar urīnpūsli - grūtībām urinēt vai urīna nesaturēšanu.

Akupunktūra jeb adatu terapija - iespēja uzlabot savu veselību un pašsajūtu ar akupunktūras palīdzību. Klīnikā konsultē kvalificēts terapeits ar ilggadēju pieredzi akupunktūras ārstēšanā, Dr. Dmitrijs Poļaks.

Uztura speciālista konsultācijas - palīdzība pacientiem ar vielmaiņas, hormonāliem traucējumiem; kuņģa un zarnu trakta slimībām; kardiometaboliskiem traucējumiem; onkoloģijas gadījumos; mikroelementu deficītu gadījumos. Uztura speciālists Izvērtē ēšanas paradumus un sniedz rekomendācijas par preventīvām uztura un dzīvesveida stratēģijām.

Nepieciešamības gadījumā mūsu pacienti var izvēlēties VIP palātas pakalpojumu. Lai izmeklēšanas vai ārstēšanās laiks mūsu klīnikā būtu ērtāks, Ambulatorais centrs iVF Riga piedāvā pacientiem VIP palātas pakalpojumu. VIP palāta ir vienvietīga palāta ar atsevišķu WC un dušu. Pacienta ērtībām VIP palātā ir pieejams Wi-Fi pieslēgums, personāla izsaukšanas poga, profesionālā palīdzība jebkurā laikā, mierīga atpūta.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: