Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Pacientu atbalsts

Mūsu galvenā prioritāte ir kvalitatīva mūsu pacientu ārstēšana. Mēs nepārtraukti turpinām attīstīties un paplašināties, īpašu uzmanību pievēršot pakalpojumu kvalitātei.

iVF Riga nodrošinā pacientiem Personalizēts medicīniskais serviss. Ko tas nozīmē?

Konsultācijas laikā mūsu ārsti sastādā diagnosticēšanas un ārstēšanas plānu un izstrādā ārstēšanu katram pacientam individuāli. Bet kopā ar ārstiem vienmēr strādā pacientu koordinātori.

Pacientiem ir ļoti svarīgi, ka mūsu klīnikā ar katru pacientu strādā personīgs koordinators, neviens nav pamests, un katram vienmēr ir iespējams sazināties ar savu koordinatoru, precizēt ārsta norādījumus un rekomendācijas un saņemt atbildes uz visiem jautājumiem.

Mums ir draudzīgs un atsaucīgs personāls komunikācijā ar pacientiem. Mēs vienmēr esam gatavi ikvienu uzklausīt un katram palīdzēt. Un mūsu pacientu koordinatori, kuriem ir ilgstoša darba pieredze ar pacientiem, vienmēr gatavi sniegt nepieciešamo informāciju visos sadarbības posmos.

Priecāsimies Jūs redzēt mūsu klīnikā!

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: