Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Cilmes šūnu centrs

Cilmes šūnu centrs

Cilmes šūnu centrs iVF Riga ir VIENĪGĀ LATVIJAS CILMES ŠŪNU BANKA

Jaundzimušā cilmes šūnu saglabāšana vienīgajā Latvijas cilmes šūnu centrā ir unikāla bioloģiskā apdrošināšana visai ģimenei.

iVF Riga cilmes šūnu centrs, kas ir pirmā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā, nodrošina ne tikai nabassaites cilmes šūnu paņemšanu, apstrādi un uzglabāšanu, bet arī sagatavo tās tālākai transplantācijai. Visi minētie procesi notiek tepat Latvijā, līdz ar to iespējams nodrošināt tūlītēju pieejamību, pastāvīgu kontroli un garantijas – klīnikā ar vislabāko reputāciju un augsti kvalificētiem speciālistiem.

Mūsu cilmes šūnu centrā visas darbības tiek veiktas ar vismūsdienīgāko augsto tehnoloģiju aprīkojumu. Paraugu apstrāde tiek veikta tikai sterilās telpās. Zāļu valsts aģentūras piešķirtais sertifikāts apliecina, ka mums ir atļauja izdalīt un uzglabāt cilmes šūnas Latvijā. Šī audu un šūnu izmantošanas atļauja Nr. AC-7 apliecina, ka laboratorija ir novērtēta un atbilst Ministru kabineta 2013. gada 22. oktobra noteikumos Nr. 1176 “Cilvēka audu un šūnu izmantošanas kārtība” noteiktajām prasībām, un ir tiesīga veikt cilmes šūnu laboratorisko izmeklēšanu, apstrādi un uzglabāšanu Latvijas teritorijā.

Centra personāls ir augsti kvalificēti speciālisti, kas pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni un pilnveido savas zināšanas.

Cilmes šūnu saglabāšana dzemdību laikā ir lieliska iespēja savlaicīgi parūpēties par savu bērnu nākotni un apdrošināt viņus pret iespējamiem riskiem un potenciālām bīstamām slimībām.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: