Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Cervikālā kanāla polipektomija

Cervikālā kanāla polipa noņemšana (polipektomija) ir minimāli invazīva operācija, kuras laikā tiek noņemts labdabīgs dzemdes kakla kanāla gļotādas veidojums ar kājiņu - polips.

Dzemdes kakla kanāla polipi ir bīstami. Tie var palielināt asiņošanas risku, risku attīstīties vēzim.

Cervikālā kanāla polipa iemesli ir hormonālais disbalanss, stress, ilgstošs dzemdes kakla iekaisums; polipa simptomi ir asiņaini izdalījumi no maksts, diskomforts dzimumakta laika, asiņaini izdalījumi pēc ginekoloģiskas izmeklēšanas. Bet polips var arī neizraisīt diskomfortu un to konstatē tikai profilaktiskajās ginekoloģiskajās apskatēs.

Polipektomija (dzemdes kakla kanāla polipa noņemšana) tiek veikta caur maksts, izmantojot īpašus instrumentus, vispārējā anestēzijā. Operācijas laikā paciente praktiski nejūt diskomfortu. Polipektomija aizņem 10-15 minūtes. Tās veikšanai nav nepieciešama īpaša sagatavošana. Pacientes uzturēšanās ilgums stacionārā ir 1 diena. Pēcoperācijas periodā asiņaini izdalījumi var saglabāties apmēram divas nedēļas. Ievērojot ārsta ieteikumus, komplikāciju risks ir minimāls.

Iegūtais materiāls tiek sūtīts uz laboratoriju histoloģiskai izmeklēšanai.

Pēc cervikālā kanāla polipektomijas sievietēm regulāri jāveic pārbaudes pie sava ginekologa.

Klīnika iVF Riga nodrošina ginekologa konsultācijas operatīvas ārstēšanas nepieciešamības gadījumos. Mūsu Ambulatorajā centrā iVF Riga ir iespējams veikt dažādas ginekoloģiskās operācijas, tajā skaitā cervikālā kanāla polipektomiju.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: