Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Laboratorija / manipulācijas

  • iVF Riga: pirmā oficiālā ģenētiskā materiāla banka Baltijas valstīs;
  • sertificēta atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem ISO 9001 un ISO 15189.

iVf Riga Augstāko tehnoloģiju Embrioloģijas laboratoriju projektēja firma „Origio" - pasaules līderis IVF-laboratoriju iekārtu ražošanā. Mūsu rīcībā ir jaunākais diagnostikas un laboratorijas aprīkojums. Embrioloģijas laboratorija ir paredzēta IVF un ICSI procedūru veikšanai, kā arī embriju kultivēšanai līdz piecām dienam (blastocisti) un ģenētiskā materiāla – olšūnu, spermas un embriju - saudzīgai sasaldēšanai un uzglabāšanai.

Embrioloģijas laboratorijas procedūras ir izstrādātas pēc Eiropas Embriologu un Reproduktologu Asociācijas (ESHRE) un IFFS rekomendācijām.

Embrioloģijas laboratorija sniedz iVF Riga pacientiem garantiju par ģenētiskā materiāla saglabāšanu un drošību desmit gadu garumā (Latvijas Republikas likumdošana).

Mūsu Embrioloģijas laboratorijas unikālas iespējas - kvalitatīva embriju izvēle, izmantojot tādas inovatīvas tehnoloģijas kā inkubators EmbryoScope+, kas neauglības ārstēšanas sfērā ir izraisījis īstu revolūciju.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: