Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Palīdzība pēc neveiksmīgiem cikliem

Palīdzība pēc neveiksmīgiem cikliem

Inovatīvs risinājums tiem, kuri saskārušies ar vairākkārtiem neveiksmīgiem IVF cikliem

JAUNUMS no klīnikas iVF Riga! Tagad varam palīdzēt tiem pāriem, kuri medicīniskās apaugļošanas laikā ir saskārušies ar šādām problēmām:

  • no vairākām olšūnām apaugļojās tikai dažas un embriju (blastocistas) attīstība nenotika pareizajā tempā;
  • embriji audzēti līdz trešajai dienai, veikts transfērs, bet grūtniecība neiestājās;
  • embrija attīstība apstājās līdz 5 dienai un transfērs nebija iespējams;
  • tikai daži embriji no vairākām apaugļotām olšūnām attīstījās līdz piektajai dienai, un transfērs tika veikts, bet grūtniecība neiestājās.

Mēs katru dienu strādājam, lai rastu Jums atbildes un sniegtu risinājumus. Arī šoreiz iVF Riga Ģenētikas centrā ir izstrādāta jauna ģenētiskā analīze, kas palīdzēs mums diagnosticēt embrionālās dalīšanās defektus. Tieši tas var būt viens no iemesliem, kāpēc ir neveiksmīga olšūnu apaugļošana, embrija (blastocistas) attīstība apstājas jeb arestējas vai neiestājas grūtniecība pat, ja embrijs (blastocista) ir attīstījies līdz nepieciešamajai stadijai, lai veiktu transfēru. Pēc testa veikšanas, mēs varēsim konstatēt, vai ir izmaiņas attiecīgos gēnos un ja izmaiņas tiks konstatētas, piedāvāsim risinājumu, lai pāris tomēr varētu tikt pie bērniņa un visi cikla etapi būtu veiksmīgi.

Pieraksts pa tālr. +371 67 111 117. #SaprotamiParAnalizem

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: