Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Onkoloģijas diagnosticēšana

Onkoloģijas diagnosticēšana

Saslimstība ar ļaundabīgajiem audzējiem Latvijā un pasaulē katru gadu pieaug. Atkarībā no lokalizācijas pārmantotie audzēji veido 5-30% no secīgajiem vēža pacientiem.

Savlaicīga molekulāri ģenētiskā analīze ļauj izprast saslimšanu, prognozēt saslimšanas gaitu un izvēlēties ārstēšanas taktiku. Ar šo analīzi Jūs varat pasargāt ne tikai sevi, bet arī savus tuvākos, jo atrodot izmaiņas gēnos, kas paaugstina risku saslimt ar onkoloģisku saslimšanu, vēl pirms tā ir attīstījusies, ir iespējams veikt savlaicīgu risku izvērtējumu un izvēlēties pareizās diagnostikas vai riska samazināšanas iespējas. Ja Jums ir atrastas izmaiņas kādā gēnā, kas paaugstina risku saslimt ar onkoloģisku saslimšanu, ieteicams par to informēt tuviniekus, kas arī varētu būt šo izmaiņu nesēji, jo arī viņiem nepieciešams pārbaudīt izmaiņas, lai varētu noteikt, vai arī viņiem šis risks ir paaugstināts. Nepilngadīgu bērnu molekulāri ģenētiskā testēšana ētisku apsvērumu dēļ tiek veikta tikai atsevišķu pārmantoto audzēju sindromu gadījumos, kad audzēju attīstība iespējama pirms pilngadības sasniegšanas.

Ģenētikas centrā iVF Riga ir iespējama Pārmantoto audzēju ģenētiskā testēšana.

Kādos gadījumos būtu nepieciešama pārmantoto audzēju molekulāri ģenētiskā testēšana?

  • Vēža diagnoze agrā vecumā;
  • Dažādu lokalizāciju audzēji vienam pacientam;
  • Multipli primāri audzēji, it īpaši vienas lokalizācijas (piemēram, krūts vai kolorektālais), vienam pacientam;
  • Vairāki tuvi radinieki ar vienas lokalizācijas audzēju (piemēram, māte, meita un māsa ar krūts vēzi, tēvs un dēls ar kolorektālo vēzi);
  • Neparasta audzēja izpausme (piemēram, krūts vēzis vīrietim);
  • Iedzimtas anomālijas, kas saistītas ar pārmantoto audzēju sindromiem (piemēram, labdabīgi ādas veidojumi).

Ģenētikas centrs iVF Riga sniedz iespēju pacientiem veikt ģenētiskās analīzes gan kādas konkrētas onkoloģiskās saslimšanas pārmantojamības prognozēšanai, gan arī pilnīgi veseliem cilvēkiem biežāko sastopamo mutāciju izslēgšanai.

Ģenētikas centrā iVF Riga ir pieejama arī ģenētiķa konsultācija pēc analīžu veikšanas, ja rodas papildjautājumi par pārmantoto audzēju attīstības riskiem un nepieciešama ģimenes ģenētiskā konsultēšana.

Vairāk informācijas - Ģenētikas centra iVF Riga mājas lapā: https://genetikascentrs.lv/pakalpojumi/parmantoto-audzeju-genetiska-testesana/

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: