Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

PICSI

PICSI

PICSI (fizioloģiski labākā spermatozoīda injekcija olšūnas citoplazmā)

ICSI (viena spermatozoīda injekcija olšūnas citoplazmā) - labākās morfoloģijas un kustības spermatozoīda atlase turpmākai olšūnas apaugļošanai mikromanipulācijas ceļā. Lai izvēlētos labāko spermatozoīdu olšūnas apaugļošanai, līdz šim vienīgais paņēmiens spermatozoīda novērtēšanā ir bijis vizuāla novērošana. Embriologi bieži saskaras ar nenobriedušiem spermatozoīdiem. Spermatozoīdiem ar labu morfoloģiju un kustību var būt citi defekti, ko nevar vizuāli novērtēt, piemēram – DNS fragmentācija vai kavēta attīstība. Šie defekti ietekmē embriju kvalitāti un attīstību, kā arī var sekmēt grūtniecības pārtraukšanos.

Kādos gadījumos izvēlas PICSI metodi neauglības ārstēšanai?

Izmantojot jauno PICSI tehniku (fizioloģiski labākā viena spermatozoīda injekcija olšūnas citoplazmā), ir iespējams atlasīt spermatozoīdus arī bez vizuāli redzamiem defektiem. Šī metode uzlabo spermatozoīdu selekciju līdz 98%. Šajā tehnikā spermatozoīdi tiek ievietoti hialuronskabē, kas piesaista nobriedušus spermatozoīdus. Kā zināms tikai pilnīgā nobriedušiem spermatozoīdiem, kas ir sasnieguši spermatoģenēzes pēdējās attīstības pakāpi ir attīstījušies hialuronskābes piesaistes receptori. Turpretī nenobriedušiem spermatozoīdiem ir paaugstināta DNS fragmentācija, aneiploīdija (hromosomu skaita izmaiņas) un nenobriedusi citoplazma, kas viss kavē to apaugļošanas spēju. Izmantojot jauno PICSI tehniku, tiek paaugstināta iespēja sasniegt veiksmīgu grūtniecību.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: