Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Diagnostiskā histeroskopija

Diagnostiskā histeroskopija klīnikā iVF Riga

Histeroskopija ir plaši pielietojama mazinvazīva ginekoloģiska manipulācija, kuras laikā var diagnosticēt dzemdes kakla un dzemdes dobuma patoloģiju. Histeroskopija tiek veikta ar maza izmēra histeroskopa (optiskās zondes) palīdzību pēc speciāla šķidruma ievadīšanas dzemdes dobumā. Metode dod iespēju diagnosticēt miomas mezglus, gļotādas slāņa izmaiņas, dzemdes attīstības anomālijas, novērtēt dzemdes dobuma un daļēji arī olvadu stāvokli, kā arī nepieciešamības gadījumā vienlaicīgi veikt nelielu operatīvo terapiju (mazu polipu noņemšana, veidojuma biopsija utt.)

Klīnikā iVF Riga diagnostiskā histeroskopija tiek veikta ar tievu lokanu (flexible) histeroskopu. Manipulācija nav sāpīga, un narkoze nav nepieciešama.

Kurā cikla dienā tiek veikta diagnostiskā histeroskopija?

Lai precīzāk diagnosticētu dzemdes dobuma patoloģiju, diagnostisko histeroskopiju visbiežāk veic menstruālā cikla pirmās fāzes laikā (5. - 11. dienā no menstruācijas sākuma). Pēc nepieciešamības varētu būt veikta arī citā menstruālā cikla dienā.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: