No 2024. gada 1. janvāra Latvijā tiek nodrošināta valsts apmaksāta reproduktīvā materiāla saglabāšana pacientiem pirms ķīmijterapijas procedūrām. iVF Riga klīnika nodrošina šo pakalpojumu, sniedzot iespēju sievietēm un vīriešiem saglabāt savu auglību, lai nākotnē radītu ģimeni un bērnus.
Z31.2 – In vitro apaugļošana un C – Audzēji
Kāpēc ir svarīgi saglabāt ģenētisko materiālu pirms ārstēšanas?
Onkoloģisko saslimšanu ārstēšana (ķīmijterapija, staru terapija) bieži atstāj negatīvu ietekmi uz reproduktīvo sistēmu, kas vīriešiem un sievietēm var izraisīt neatgriezenisku neauglību.
Mūsdienu medicīna uzrāda augstus efektivitātes rādītājus audzēju ārstēšanā, un dzīvildze pēc atveseļošanās ievērojami palielinās. Tāpēc arvien aktuālāks kļūst jautājums par pilnvērtīgu dzīvi pēc uzvaras pār slimību – un bērnu dzimšana ir viena no svarīgākajām šīs dzīves sastāvdaļām.
Šīs saslimšanas bieži skar cilvēkus reproduktīvajā vecumā, taču tās ir labi ārstējamas. Savlaicīga olšūnu vai spermas sasaldēšana ir jūsu "drošības spilvens" nākotnei.
iVF Riga Reproduktīvo šūnu banka piedāvā olšūnu, spermas un embriju sasaldēšanu, izmantojot modernāko vitrifikācijas (ultra-ātrās sasaldēšanas) metodi.
Mēs nodrošinām "Zaļo koridoru" onkopacientiem
Mēs saprotam, ka onkoloģijas gadījumā laiks ir izšķirošs faktors un ārstēšana bieži jāsāk nekavējoties. Tāpēc iVF Riga klīnika nodrošina prioritāru un ātru piekļuvi konsultācijām un procedūrām visiem onkopacientiem.
Jūsu sapnis par ģimeni var piepildīties. Nezaudējiet cerību!
Piesakieties ātrai konsultācijai: +371 67111117
Parūpējieties par savu nākotni jau tagad. Mēs būsim kopā ar jums ceļā uz veselību un jaunu dzīvību.