Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Konsultācija

Konsultācija

Neauglība - vai to ir iespējams izārstēt?

Reproduktologa konsultācija

Gadījumā, ja pārim neizdodas ieņemt bērniņu, nepieciešams nekavējoties kopā vērsties pie speciālista, kurš specializējas šīs problēmas ārstēšanā. Neauglībai var būt daudz iemeslu, taču lielākā daļa no tiem var tikt diagnosticēti un izārstēti. Precīza un rūpīga neauglības iemeslu diagnostika ir veiksmīgas ārstēšanas pamats, lai kāda būtu diagnoze.

Kā notiek konsultācija ar ārstu?

Pirmā konsultācija ir ļoti būtiska, tās laikā bieži vien kļūst skaidrs turpmākās darbības virziens. Papildus sarunai ar pāri pirmā konsultācija ietver arī rūpīgu anamnēzes ievākšanu, US diagnostiku, ginekoloģisko izmeklēšanu, pēc kuras ārsts izstrādā papildizmeklējumu orientējošo plānu. Neauglība var būt gan vīrietim, gan sievietei, gan abiem, tāpēc izmeklēšana obligāti ir jāveic abiem partneriem.

Parasti ārsts uzdod sekojošus jautājumus:

  • Cik ilgi pāris cenšas tikt pie bērna?
  • Vai partneriem iepriekš veikta jebkāda ārstēšana?
  • Kāda veida izmeklēšana tikusi veikta?
  • Vai pārim ir savs priekšstats par iespējamiem neauglības iemesliem?
  • Kā neauglības problēma ietekmēja katra partnera dzīvi (savstarpējās attiecības, darbu, pašnovērtējumu)?

Starp pacientiem un ārstu ir jāizveidojas uzticēšanās pilnām attiecībām, tas palīdzēs pārim atvērties, nebaidīties uzdot jebkādus jautājumus, apspriest problēmu atklāti. To sekmē arī iVF Riga klīnikas mājīgā atmosfēra un labvēlīgā gaisotne, kā arī draudzīgā un profesionālā pieeja no personāla puses.

Neauglības ārstēšana prasa laiku, pacietību un izturību. Uzsākot ārstēšanu, Jums ir jājūt, ka saņemat pilnu informāciju un atbildes uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Pirms konsultācijas pie speciālista reproduktologa mēs rekomendējam sagatavot jautājumu sarakstu un paņemt līdzi visus esošos dokumentus par iepriekšējo ārstēšanu, diagnostikas rezultātus un izrakstus.

Griežoties pēc palīdzības pie profesionāļiem, Jūs pieņemat pareizo lēmumu. Mēs pateicamies par uzticēšanos, kuru Jūs apliecināt ar šo soli. Mūsu komanda, kas sastāv no ārstiem, embriologiem, ģenētiķiem, biologiem, medmāsām un koordinatoriem, pielietos visus spēkus, lai Jums palīdzētu!

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: