Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Ģenētika dzīves kvalitātei

Tagad arī Latvijā ir iespējams veikt DNS ģenētiskos testus, kas palīdz vairāk saprast sevi un noteikt sev piemērotāko dzīves stilu un ieradumus!

Katram no mums ir jautājumi, uz kuriem meklējam atbildes katru dienu. Vienam tas ir jautājums par pareiziem ēšanas ieradumiem, par vitamīniem – ko lietot, ko nelietot, kā cīnīties ar lieko svaru, kā iegūt vairāk enerģijas un spēka, lai sasniegtu iecerētos rezultātus un galu galā – kādus kosmētiskos līdzekļus lietot, lai āda saglabātu veselību un jaunību.

Tagad mūsu DNS testi - Dzīves stila ģenētiskie testi Viva Genomics - var palīdzēt rast atbildes un uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti. Mēs to varam teikt, jo patiesi Jūsu gēniem ir ļoti nozīmīga loma prāta un ķermeņa darbībā. Izmaiņām gēnos, apvienojumā ar ārējās vides faktoriem, var būt liela ietekme uz izskatu, uzvedību un veselību kopumā.

Mūsu Ģenētikas centrā ir pieejami šādi testi:

  • Ādas diagnostikas DNS tests
  • Vielmaiņas DNS tests
  • Vitamīnu vielmaiņas DNS tests
  • Sporta sasniegumu DNS tests
  • Uzvedības un mentālās veselības DNS tests

Testu varat veikt Ģenētikas centrā iVF Riga, kā arī testa parauga paņemšanas komplektu varat iegādāties https://ivfriga-online.lv

Vairāk informācijas - Ģenētikas centra iVF Riga mājas lapā: https://genetikascentrs.lv/pakalpojumi/genetiskas-analizes/dzives-stila-genetiskie-testi-viva-genomics/

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: