Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Donoriem

Klīnikā iVF Riga neauglības ārstēšanas programmās tiek plaši izmantota olšūnu un spermas donēšana.

iVF Riga klīnika aicina piedalīties donoru programmā sievietes no 18 līdz 34 gadu vecumam un vīriešus no 18 līdz 45 gadu vecumam ar labu mentālo un fizisko veselību!

Jums ir iespēja iziet pilnvērtīgu bezmaksas veselības pārbaudi, t. sk. arī analīzes uz STS (seksuāli transmisīvajām slimībām), citām infekcijām, kā arī hromosomu komplekta īpašību novērtējumu. Jūs palīdzēsiet cilvēkiem, kuriem dažādu medicīnisko iemeslu dēļ nav iespējas tikt pie saviem bērniem.
Šodien palīdzēsiet Jūs – rītdien palīdzēs Jums!

Donoru programma ir pilnīgi anonīma. Pēc Latvijas Republikas likumdošanas potenciālajiem vecākiem drīkst izpaust tikai informāciju par dzimumšūnu donora ģenētiskajiem un antropometriskajiem datiem (augumu, svaru, ādas, matu un acu krāsu, asins grupu un rēzus faktoru, izglītības līmeni, pārslimotām slimībām). Nekāda personīga rakstura informācija par donoru un viņa fotogrāfijas nav pieejamas.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai un uzdodot Jūs interesējošus jautājumus iespējams, zvanot klīnikā iVF Riga pa tālruni: +371 67111117, vai rakstot uz mūsu e-pastu: ivfriga@ivfriga.eu

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: