COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Cerklāžas pesārijs

Cerklāžas pesārija ievietošana ir jauns pakalpojums, ko piedāvā iVF Riga. Tā ir iespēja novērst priekšlaicīgas dzemdības un grūtniecības neiznēsēšanu.

Viena no aktuālākajām problēmām mūsdienu dzemdniecībā ir grūtniecības neiznēsāšana un priekšlaicīgas dzemdības. Pacientēm ar ginekoloģiskām vai dzemdniecības problēmām anamnēzē (diagnosticēta neauglība, iepriekšējas grūtniecības neiznēsāšana un daudzaugļu grūtniecība) ir paaugstināts grūtniecības neiznēsāšanas risks. Šajos gadījumos profilakses nolūkos tiek rekomendēta cerklāžas pesārija ievadīšana, kas novērš priekšlaicīgas dzemdības un grūtniecības neiznēsāšanu.

Kas ir cerklāžas pesārijs?

Cerklāžas pesārijs ir neliela medicīniskā ierīce, kas tiek ievadīta makstī un palīdz to noturēt noteiktā pozīcijā. Cerklāžas pesārijs tiek ievietots makstī pirmajā vai otrajā grūtniecības trimestrī pacientēm ar:

  • Dzemdes kakla saīsināšanos
  • Pirms dzemdībām pēc dzemdes kakla konizācijas
  • Profilaktiski dzemdes kakla nepietiekamības gadījumā

Cerklāžas pesārijs ir neinvazīva metode, ko izmanto kā alternatīvu dzemdes kakla sašūšanai.

Cerklāžas pesārija ievietošana klīnikā iVF Riga

Klīnika iVF Riga piedāvā cerklāžas pesārija ievietošanu makstī.

Lai izvelētos cerklāžas pesārija izmēru, pirms tam ir jāveic ginekoloģiskā apskate. Cerklāžas pesārija ievietošana tiek veikta ambulatori, bez anestēzijas, un pēc procedūras Jūs varat doties mājās.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: