Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Vīriešu veselība

Androloģijas un uroloģijas centrs iVF Riga – vienīgais Eiropas Androloģijas Akadēmijas akreditētais androloģijas centrs Latvijā.

Vīrieša potences un erekcijas traucējumi, problēmas ar prostatu, problemātiska urinēšana un jo īpaši neauglība ir signāli, ka organismam ir nepieciešama steidzama palīdzība. Ja vīrietis izjūt pat vismazāko diskomfortu, viņam jādodas pie androloga vai urologa, un labāk to darīt savlaicīgi. Mūsu Androloģijas centrā ir iespējams atrisināt lielāko daļu problēmu, kas saistītas ar vīriešu veselību un vīriešu seksuālo dzīvi. Mēs nodrošinām kvalitatīvu un efektīvu medicīnisko palīdzību visiem vīriešiem, kuri vēlas uzlabot vai pārbaudīt savu veselību.

Vīriešiem, kuri vēlas pārbaudīt savu vispārējo veselības stāvokli, mēs piedāvājam vīriešu vispārējās veselības pārbaudi (check-up programmas).

Check-up izmeklēšana (Uroloģijas check-up programma un Reproduktoloģijas check-up programma) ir ievadīta mūsu klīnikā, lai atklātu problēmu tās agrīnā stadijā vai pat novērstu tās parādīšanos.

Check-up vīrietim ir pilnvērtīga, ērti pacientam organizēta pārbaude. Tikai dažu dienu laikā jūs varat saņemt detalizētu anamnēzi, ja veicat pārbaudes ambulatori. Un tālāk nozīmēta izmeklēšana mūsu klīnikā. Sākot ar spermogrammu, hormonu testiem, asins analīzēm līdz pat doplera un ultraskaņas diagnostikai – pēc nepieciešamības. Programmā arī iekļauti ārsta (urologa vai androloga) sākotnējā un noslēguma konsultācijas, rekomendācijas, ārstēšanas plāna izstrāde.

Androloģijas centrā iVF Riga pieņem Dr. Ērenpreiss, MD, PhD, starptautiski sertificēts ārsts andrologs, Eiropas Androloģijas Akadēmijas akadēmiķis, Androloģijas un uroloģijas centra iVF Riga vadītājs.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2023, iVF Riga.
Web izstrāde: