Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Noteikumi un nosacījumi

Pēdējoreiz atjaunināts: 25.05.2018.g.

Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus un nosacījumus ("Noteikumi"), pirms SIA "iVF Riga" https://www.ivfriga.lv tīmekļa vietnes ("Pakalpojuma") izmantošanas.

Jūsu piekļuve Pakalpojumam ir atkarīga no tā, vai jūs piekrītat šo Noteikumu izmantošanai. Šie Noteikumi attiecas uz visiem tīmekļa vietnes apmeklētājiem un lietotājiem, kuri piekļūst vai izmanto Pakalpojumu.

Piekļūstot Pakalpojumam vai izmantojot to, Jūs piekrītat šeit minētajiem Noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat jebkurai izmantošanas Noteikumu daļai, nepiekļūstiet šiem Pakalpojumiem un neizmantojiet tos.

SIA "iVF Riga" izmantos informāciju tikai no uzticamiem avotiem, tomēr Pakalpojums var saturēt neprecizitātes.

Jūs esat atbildīgs par Pakalpojumā iegūtās informācijas tālāko izmantošanu. SIA "iVF Riga" neuzņemas atbildību par kļūdām, kuras var saturēt Pakalpojums.

Informācija par Pakalpojumu nav paredzēta, lai aizstātu medicīnisko palīdzību, un to nevar izmantot, lai diagnosticētu vai ārstētu jebkādu veselības stāvokļa problēmu vai slimību bez konsultēšanās ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu Pakalpojums var saturēt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm vai pakalpojumiem, kuras nav SIA "iVF Riga" īpašumā vai kontrolē. SIA "iVF Riga" nekontrolē un neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu tīmekļa vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi. Jūs apliecināt un piekrītat, ka SIA "iVF Riga" nav tieši vai netieši atbildīga par jebkādu kaitējumu vai zaudējumu, kas radies vai, iespējams, radies izmantojot vai paļaujoties uz saturu, precēm vai pakalpojumiem, kas pieejami, izmantojot šāda veida tīmekļa vietnes vai pakalpojumus.

Izmaiņas

Mēs saglabājam tiesības mainīt vai pārtraukt Pakalpojuma (vai Pakalpojuma daļas) sniegšanu, kā arī mainīt Pakalpojumu ar vai bez iepriekšēja brīdinājuma. Pakalpojuma tehniskais atbalsts un atjaunināšana nav obligāta.

Autortiesības

Visas Pakalpojuma satura autortiesības pieder SIA "iVF Riga", vai saturs tiek izmantots ar atļauju vai ar licenci. Jūs varat kopēt, izdrukāt un reproducēt jebkādu informāciju nemainītā veidā tikai personiskai lietošanai. Visas pārējās tiesības ir aizsargātas.

Sazinieties ar mums

Ja Jums rodas kādi jautājumi sakarā ar šiem Noteikumiem, lūdzam sazināties ar mums: ivfriga@ivfriga.eu

Autortiesības

© iVF Riga saturu aizsargā autortiesības. To aizliegts izmantot

iVF Riga klīnikas mājas lapas www.ivfriga.lv saturs (publiskotie materiāli) ir aizsargāts ar Latvijas Republikas (skat. Autortiesību likumu) un starptautisko tiesību normām. Visas autorpublikācijas ir SIA “iVF Riga” īpašums.

Pārpublicēšana un atsauces

iVF Riga mājas lapā publicētā satura pilnīga vai daļēja pārpublicēšana citos informācijas avotos (tīmekļvietnēs, masu informācijas līdzekļos, bukletos u. tml.) pieļaujama vienīgi ar iVF Riga rakstisku atļauju. E-pasts saziņai: Anna.Dorondo@ivfriga.eu. Katru pieprasījumu izvērtē individuāli. Pārpublicējot saturu, informācijas avots apņemas precīzi norādīt atsauci uz iVF Riga un dzēst publikāciju pēc iVF Riga pieprasījuma. iVF Riga atļauja nav nepieciešama gadījumos, ja informācijas avots (tīmekļvietne) ievieto tikai saiti uz portāla publikāciju. Citēt iVF Riga mājas lapas saturu ir atļauts bez ierobežojuma, norādot atsauci uz iVF Riga mājas lapu.

Atsauces paraugs: Publicēts (dd.mm.gggg.) iVF Riga mājas lapā.

Publikācijas virsraksts. Saite uz publikāciju iVF Riga mājas lapā.

Ja atsauce nav noformēta vai noformēta neprecīzi, iVF Riga portāls lūdz, kad iespējams, publikāciju dzēst vai atsauci precizēt.

Atsauce ir obligāta arī gadījumos, kad iVF Riga mājas lapas publikācijas tiek izmantotas:

  • informatīviem, tiesvedības, izglītības, pētniecības mērķiem;
  • reproducētas redzes, dzirdes invalīdu, bibliotēku un arhīvu vajadzībām.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: