Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Neauglības diagnostika un ārstēšana

Neauglības diagnostika un neauglības ārstēšana

Vēlēšanas tikt pie kopīga bērna ir dziļas pieķeršanās un uzticības izpausme starp diviem cilvēkiem. Tā liecina par abu pušu gatavību uzņemties atbildību par mazo cilvēciņu, kurš ir daļiņa no viņiem abiem. Tomēr savā praksē nereti ārsti – ginekologi saskaras ar mazuļa ieņemšanas problēmām.

Kas ir neauglība?

Saskaņā ar Pasaules Veselības Organizācijas definīciju, neauglība ir grūtniecības neiestāšanās reproduktīva vecuma sievietēm 1 gada laikā, regulāri dzīvojot dzimumdzīvi un nelietojot nekādus kontraceptīvos līdzekļus.

Cik bieži ir neauglības gadījumi?

Pēc statistikas datiem neauglības gadījumu biežums pāriem šobrīd svārstās no 10 līdz 20%.

Mākslīgās apaugļošanas metodes

Mākslīgā apaugļošana jeb ART (asistēta reproduktīvā tehnoloģija) ir kļuvusi par vienu no lielākajiem pagājušā gadsimta sasniegumiem. Šobrīd tūkstošiem pāru ar neauglības diagnozi pēc ART (asistētas reproduktīvās tehnoloģijas) pielietošanas ir kļuvuši par laimīgiem vecākiem.

Klīnika ”iVF Riga” sniedz pilnu ar reproduktīvās funkcijas korekciju un atjaunošanu saistītu diagnostisku, konsultatīvu un ārstniecības pakalpojumu spektru. Šeit ir iespējams veikt visus izmeklējumus, kas ir nepieciešami neauglības diagnostikai un ārstēšanai. Pēc to rezultātiem var izrādīties, ka nav nepieciešams vērsties pie asistētas reprodukcijas tehnoloģijām, daudzos gadījumos pareizi un savlaicīgi veikta konservatīva un operatīva ārstēšana dod pārim iespēju tikt pie bērna dabīgā veidā. Diemžēl, dažreiz neauglības cēlonis paliek nezināms, vai arī ir atklāts, bet nav iespējams to novērst ne ar zāļu palīdzību, nedz arī operatīvā ceļā, taču pat tādos gadījumos sievietei paliek iespēja palikt stāvoklī, izmantojot mākslīgās apaugļošanas metodes.

Ārpusķermeņa (jeb ekstrakorporāla) apaugļošana un tās modifikācijas mūsdienās ir atzītas par visefektīvāko metodiku neauglības ārstēšanā.

Kādos gadījumos ieteicams veikt mākslīgo apaugļošanu?

Gadījumā, ja sievietes neauglības ārstēšana ir neefektīva arī pēc iespējamo iemeslu novēršanas, vai arī pastāv vīrieša neauglības faktors, kas arī nevar tikt koriģēts, tiek rekomendēts izmantot reproduktoloģijas palīgtehnoloģijas, galvenokārt tā ir mākslīgā apaugļošana.

Visbiežāk pielietotās mākslīgās apaugļošanas metodes neauglības ārstēšanai iekļauj:

Lai mākslīgā apaugļošana būtu sekmīga, ļoti svarīga ir precīza diagnoze, tādēļ ārstējošam ārstam ir nepieciešami Jūsu izmeklēšanas rezultāti. Jūs ar partneri varat atbraukt uz klīniku pirms ārstēšanas uzsākšanas un nodot visas nepieciešamās analīzes, bet parasti daudzas klīnikas un ģimenes plānošanas centri paši nodarbojas ar pacientu sagatavošanu mākslīgai apaugļošanai, tāpēc Jūsu ērtībai un laika taupīšanas nolūkos ir iespējams veikt visas analīzes un izmeklējumus Jūsu pilsētā/valstī un laicīgi pārsūtīt to rezultātus mūsu klīnikas ārstam.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: