Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija

2D ultrasonogrāfija ginekoloģijā

Mazā iegurņa orgānu USG izmeklējumu sievietēm veic transabdomināli (caur vēdera priekšējo sienu) vai transvagināli (caur maksti).

Ar transvaginālās ultrasonogrāfijas diagnostikas palīdzību var atklāt dzemdes un olnīcu labdabīgus un ļaundabīgus veidojumus, uretras patoloģijas, iekaisuma procesus, urinācijas traucējumu un urīna nesaturēšanas iemeslus, grūtniecību agrīnā laikā, kā arī var monitorēt olnīcu folikulāro aparātu neauglības ārstēšanas laikā.

Veiksmīgai transabdominālai US diagnostikai nepieciešams pilns urīnpūslis, t.i. 2-3 stundas pirms izmeklēšanas ieteicams izdzert 500-700 ml šķidruma. Šo izmeklējumu rekomendē veikt reizi gadā arī gadījumos, kad sūdzību nav profilaktiskos nolukos.

Atklātas patoloģijas gadījumā, ārsts nosaka turpmāko izmeklējumu biežumu.

3D ultrasonogrāfija ginekoloģijā

Trīsdimensiju USG ginekoloģijā ir efektīva iekšējo dzimumorgānu, dzemdes gļotādas (endometrija), olnīcu patoloģiju diagnostikā, kā arī labdabīgu un ļaundabīgu audzēju lokalizācijas, izmēru un attīstības dinamikas noteikšanā.

iVF Riga klīnikas sertificēti pieredzējuši ginekologi rūpējas par pacientes veselību, nodrošinot ginekoloģisku palīdzību un ultraskaņas diagnostiku. iVF Riga ārsti – speciālisti piedāvā veikt ultraskaņas izmeklējumus ginekoloģijā, izmantojot jaunās paaudzes Voluson E8 ļoti jutīgu aparatūru, kas ļauj veikt plaša spektra USG izmeklējumus.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: