COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Donoru programmas

Mūsu klīnikā ir dažādas donoru programmas (olšūnu, spermas, embriju), kas ļauj iestāties grūtniecībai un radīt savu bērniņu gadījumos, kad pacientu reproduktīvas šūnas nevar tikt izmantotas mākslīgajā apaugļošanā.

Mēs rūpīgi izvēlamies donoru ikvienam recipientam saskaņā ar viņa individuālajām vēlmēm.

Mūsu donoriem tiek veikta pilna medicīniskā, psihiatriskā un ģenētiskā pārbaude.

  • Klīnika iVF Riga piedāvā programmu “Olšūnu donēšana” ar individuālu donoru, kurš tiks izvēlēts tikai Jums. Mēs nepiešķiram stimulācijas laikā iegūtās donoru olšūnas vairākiem recipientiem. Jūs saņemsiet visas šūnas, kuras tiks paņemtas no Jūsu izvēlētā donora vienā stimulācijas ciklā.
  • Klīnika iVF Riga piedāvā programmu “Spermas donēšana” ar donora spermu, sniedzot iespēju tikt pie sava bērna pāriem gadījumos, kad vīrieša spermatozoīdi nevar tikt pielietoti apaugļošanas nolūkos, kā arī vientuļām sievietēm, kuras vēlas kļūt par mātēm. Mūsu klīnikā mēs izmantojam sasaldēto spermu no vietējiem donoriem (iVF Riga spermas banka) un no Eiropas Starptautiskās Spermas Bankas.
  • iVF Riga piedāvā programmu “Embriju donēšana”, lietojot donoru olšūnas un donoru spermu. Šīs ārstēšanas rezultāti ir ļoti augsti, jo tiek izmantotas jaunu, veselu cilvēku šūnas. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu embriju donēšana tiek sniegta pāriem vai vientuļām sievietēm.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: