COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

HLA-tipēšana (recipients - donors)

HLA-tipēšana(recip-donors)

Kas ir HLA?

HLA (Human Leukocyte Antigen) ir cilvēka leikocitārs antigēns, vai audu saderību antigēns. Visus cilvēka organisma šūnu virspusē atrodas olbaltumvielas – antigēni. HLA-antigēni ir nepieciešami, lai organisms varētu atpazīt svešas šūnas (baktērijas, vīrusi, vēža šūnas, jebkurš donoru materiāls u.c.), kā arī, lai noteiktu savas šūnas un audus. Ja HLA-antigēni iekļūst organismā, tie rada imūnu atbildi, ar kuru svešas šūnas tiek iznīcinātas. Tā ir organisma aizsardzības funkcija.

Kas ir HLA-tipēšana?

Klasiski HLA-tipēšanu izmanto, lai noskaidrotu recipienta un donora saderību transplantoloģijā.

Reproduktoloģijā tā ir recipienta un olšūnu donora saderības noskaidrošana pirms donora olšūnas apaugļošanās ar donora vai partnera spermu, ar nākamo embrija implantāciju dzemdes dobumā. Recipienta un olšūnu donora HLA-tipēšana ir jauna un unikāla testēšanas metode reproduktīvajā ģenētikā.

Ģenētikas centra iVF Riga laboratorijā veic HLA-tipēšanu: https://genetikascentrs.lv/pakalpojumi/genetiskas-analizes/hla-tipesana/

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: