Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

USG vairogdziedzerim – procedūras veikšanas nianses

31 Okt
USG vairogdziedzerim

Kāpēc nepieciešama šī procedūra

USG vairogdziedzerim palīdzēs atklāt slēptās slimības, kuras norit bez jebkādiem simptomiem. Tas palīdzēs diagnosticēt arī tās slimības, kuras iepriekš tika diagnosticētas, bet kaut kādu iemeslu dēļ tām netika veltīta pienācīga uzmanība un atbilstoša ārstēšana, tāpēc tā turpināja attīstīties. Mūsu klīnika piedāvā veikt šādu diagnostiku.

Ultrasonogrāfijas veikšanas iemesli

Ja Jūs jūtat diskomfortu vai sāpes kaklā, tad to jau var uzskatīt par pietiekamu iemeslu, lai veiktu ultrasonogrāfiju Rīgā, jo mēs visi saprotam, ka veselība ir vissvarīgākā.

Šo procedūru jāveic regulāri arī tad, ja Jūs jūtaties salīdzinošo labi, jo pastāv liela iespēja, ka slimība vienkārši neizrāda nekādas pazīmes, rūpīgi slēpjoties un attīstoties Jūsu organismā asimptomātiski.

Ja Jums jau ir bijušas vairogdziedzera slimības, kas tika veiksmīgi izārstētas, tad labāk vēlreiz veikt vairogdziedzera diagnostiku, jo slimība var uz laiku pierimt, lai vēlāk izpaustos ar jaunu spēku. Tāpēc kādu laiku pēc slimības izārstēšanas ļoti svarīgi regulāri veikt izmeklējumus.

Kādus pakalpojumus mēs piedāvājam

Piedāvājam pie mums klīnikā veikt vairogdziedzera USG, endokrinologa konsultāciju, kurš komentēs rezultātus, kā arī mēs veicam nepieciešamo ārstēšanu. Mēs garantējam Jums kvalitatīvu procedūras veikšanu, labvēlīgu personāla attieksmi un nepieciešamo diagnostiku. Vērsieties iVFRiga klīnikā, lai saņemtu kvalitatīvu medicīnisko palīdzību. Šo procedūru jāveic periodiski, bet ne retāk kā reizi gadā. Tas ļaus savlaicīgi diagnosticēt slimības attīstīšanos, nozīmējot atbilstošu ārstēšanu, kā arī iztikt bez lieliem naudas tēriņiem vai negatīvām slimības sekām.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: