Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Sagatavošanās vēdera dobuma USG

01 Feb
Sagatavošanās vēdera dobuma USG

USG ne velti kļuva pieprasītā diagnostikas metode mūsdienu pasaulē. Tikai dažu minūšu laikā, bez sāpēm un pat mazākā diskomforta speciālists gūst detalizēto informāciju par pacienta iekšējo orgānu stāvokli. Ultrasonogrāfijai praktiski nav kontrindikāciju, to veic bērnu un pieaugušo organisma izpētei. Mūsu klīnikā iVF Riga var iziet šādu diagnostikas procedūru kompleksās ārstēšanas ietvaros vai arī pēc pašu vēlēšanās.

Vēdera dobuma sonogrāfija tiek pielietota, lai pārbaudītu:

  • kuņģi, aizkuņģa dziedzeri, zarnas;
  • aknas, liesu, žults pūsli;
  • nieres, urīnpūsli, virsnieres;
  • dzemdi, kā arī retroperitoneālās telpas stāvokli.

Parasti līdzīga ultraskaņas izpēte tiek nozīmēta, ja tiek novērotas sāpes vēdera rajonā, dzelte, pastāvīga rūgta piegarša mutē, ja ir aizdomas par iepriekšminēto orgānu iekaisuma procesiem, akmeņiem žults pūslī. Jebkurā gadījumā procedūra tiek veikta ātri, bez sarežģījumiem.

Kā sagatavoties vēdera dobuma USG

Vislabāk sākt sagatavošanos 1 diennakti pirms vizītes klīnikā. Mērķis ir nodrošināt maksimālo pārredzamību aparātam. Atsakieties no rupjmaizes, piena produktiem, pākšaugiem, skābētajiem kāpostiem. Līdzīgs ēdiens izraisa paaugstināto gāzu veidošanos. Ja jums minētā problēma ir aktuāla, konsultējieties ar ārstu. Iespējams, viņš ieteiks pirms USG sākt piemēroto zāļu, piemēram, aktivētās ogles lietošanu.

Vēdera dobuma USG iesakāms iziet no rīta tukšā dūšā vai 6-8 stundas pēc ēdienreizes.

Piedāvājam iziet nedārgu ultrasonogrāfija Rīgā. Jūs varēsiet bez liekām izmaksām pārbaudīt iekšējo orgānu darbību. Klīnika iVF Riga ir aprīkota saskaņā ar jaunākajiem pasaules standartiem. Mēs cenšamies palīdzēt pacientam pat sarežģītākajās situācijās. Vērsieties jebkurā dienā diagnostikas un ārstēšanas veikšanai!

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: