Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Polipa izņemšana no dzemdes

26 Okt
Polipa izņemšana no dzemdes

Histeroskopija ir diagnostikas procedūra, kuras gaitā dzemdes dobumā tiek ievadīts tievs optiskais instruments, kurš ļauj apskatīt dzemdes dobumu tās stāvokļa noskaidrošanai.

Histerorezektoskopija ir pilnvērtīga invazīvā rakstura ginekoloģiskā operācija, kuras laikā dažādas miomas, polipi un pārējās dzemdes patoloģijas tiek izņemtas ar histerorezektoskopa palīdzību. Šāda operācija ir uzskatāma par ķirurģisko, un to jāveic speciāli apmācītiem ārstiem. Instruments – histerorezektoskops savā būtībā ir īpaša ierīce ar videokameru, gaismas avotu un ķirurģisko instrumentu komplektu, ar kuru palīdzību arī tiek veikta patoloģiju izņemšana. Tas tiek ievadīts dzemdē caur cervikālo kanālu. Pēc ievadīšanas kamera translē attēlu uz monitoru, pateicoties kam ārsts redz, kas notiek dzemdes dobumā, un var īstenot operāciju.

Kad tiek pielietota histerorezektoskopija

Šādas operācijas laikā ir iespējams izņemt daudzas patoloģijas, bet arī ne visas. Tādēļ iepazīstieties ar saslimšanu sarakstu, kuras tiek ārstētas ar histerorezektoskopijas palīdzību:

  • Iekšdzemdes rakstura sinehijas (saaudzēšanās procesi);
  • Iekšdzemdes starpsienas;
  • Polipi;
  • Submukozas miomas;
  • Endometra hiperplāzija;
  • Diagnoze «neauglība»;
  • Ašermaņa sindroms.

Ja jums ir novērojami simptomi vai ir diagnosticēta viena no minētajām saslimšanām, vērsieties uz klīniku iVF Riga. Mēs pārbaudīsim, vai tiešām jums ir dotā patoloģija, un veiksim operāciju, izmantojot mūsdienīgas iekārtas.

Histerorezektoskopijas veikšana

Operācija tiek veikta pietiekami ātri un aizņem aptuveni 20-40 minūtes. Tas laika paciente atrodas īslaicīgas intravenozas anestēzijas iedarbībā, kas novērš sāpes. Pēc ķirurģiskas patoloģiju izņemšanas beigām būs nepieciešams vairākas stundas palikt ārstu novērošanā dienas stacionārā. Tur ārsts jūs apskatīs un palaidīs uz mājām. Kā redzat, tas viss neaizņem daudz laika: jūs būsiet mājās jau tai pašā dienā.

Pirms operācijas veikšanas tiek nozīmētas standarta analīzes, lai pārbaudītu pacientes veselības stāvokli un viņas cervikālā kanāla stāvokli. Ja viss ir normā, tiek nozīmēts operācijas laiks. Svarīgi ierasties uz operāciju tukšā dūšā.

Pirmajā laikā pēc patoloģijas izņemšanas var būt novērotas vieglas sāpes un asiņošana. Paraksti tas pāriet pēc vienas vai divām dienām, neprasot kādas īpašas terapijas pielietošanu. Labāk šajā laikā ierobežot fiziskās aktivitātes, lai izvairītos no sāpēm.

iVF Riga piedāvā jums histerorezektoskopijas veikšanu. Mums ar to nodarbojas ārste ar 35 gadu stāžu. Viņas praksē ir daudz gadījumu, tādēļ viņa zina, kā atrisināt problēmu kritiskajā situācijā, bet pašu operāciju izpilda profesionāli un bez kļūdām. Zvaniet mums pierakstam uz konsultāciju.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: