Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kā tikt galā ar menopauzi?

28 Mar
Ginekologi Rīgā: Kā tikt galā ar menopauzi?

Atbildīgs periods sievietes dzīvē

Sievietes dzīvē ir 3 posmi, kuriem ir liela nozīme viņas organisma funkcionēšanā un vispārējā emocionālajā stāvoklī. Tas ir pubertātes periods, grūtniecība un krūts barošana, kā arī perimenopauze.

Perimenopauze iekļauj laiku pirms menopauzes, pašu menopauzi un stadiju pēc tās. Dotā posma ilgums ir ievērojams, un būtu nepieciešams, lai sieviete to pārdzīvotu viegli, būdama vesela un baudot pilnu aktīvu dzīvi. Menopauze ir neizbēgams dabisks process.

Tā sarežģītība ir ne tikai emocionālajā fonā, noskaņojuma svārstībās, bet arī tajā, ka sākas nopietnas problēmas ar sievietes veselību.

Sākot aptuveni no 45 gadu vecuma ginekoloģija rekomendē ne tikai vienkārši sekot līdzi labsajūtai, bet arī pievērsties hormonālai terapijai. Dzīvesveidam būtu jāpievērš sevišķa uzmanība: sabalansēts uzturs, fiziskā aktivitāte, savlaicīga pareizi piemeklētā vitamīnu kompleksa lietošana. Pašai sievietei ar visu uzdevumu kopumu ir grūti tikt galā, tādēļ ir nepieciešama anti-age medicīnas speciālista palīdzība.

Novērošanās pie ārsta – Anti-age medicīnas ginekologa, kurš pieņem klīnikā IVF RIGA, sniegs pozitīvo ietekmi uz sievietes emocionālo un fizisko stāvokli.

Anti-age medicīna risina svarīgos jautājumus:

  • menopauzes periodā un pēc tās radušos saslimšanu ārstēšana un profilakse;
  • dzīves kvalitātes paaugstināšana, veselības stāvokļa un emocionālā balansa stabilizācija;
  • dzīves kvalitāti ietekmējošo nopietno vecuma slimību (insults, demence) novēršana.

Pierakstoties uz vizīti pie Anti-age speciālista, sieviete var būt pārliecināta, kas saņems profesionālo individuālo konsultāciju un atbalstu.

Individuālā pieeja

Pamatojoties uz analīžu un izmeklējumu rezultātiem, ginekologs Rīgā veic sievietes veselības stāvokļa izvērtēšanu. Uzmanība tiek veltīta visām detaļām ar mērķi novērst pat vismazākos riskus un sarežģījumus. Tiek sagatavota tālāko izmeklējumu programma, nepieciešamības gadījumā tiek koriģētas ārstēšanas metodes. Visu pasākumu pamatā ir individuālais protokols, kas ievēro visas sievietes veselības stāvokļa īpatnības:

  • tiek sniegtas rekomendācijas par veselīgā dzīvesveida piekopšanu, atteikšanos no kaitīgiem ieradumiem;
  • ginekologs sagatavo plānus fiziskajā atjaunošanā, veselīgajā uzturā, emocionālā fona un noskaņojuma uzlabošanā;
  • tiek piemeklēts vitamīnu komplekss hormonālā fona stabilizācijai. Citādi hormonālie traucējumi ietekmēs veselību un sievietes vispārējo stāvokli;
  • tiek rekomendēti preparāti, kuri pazemina negatīvo apkārtējās vides ietekmi;
  • kuņģa un zarnu trakta darbības korekcija ar mērķi izvadīt toksīnus, izveidot normālo mikrofloru un novērst helmintozi;
  • medicīnas kartes izveide, kurā tiek atspoguļoti individuālie vielmaiņas raksturlielumi un nosliece uz noteiktām saslimšanām.

Par sievietes sistemātiskās novērošanas rezultātu menopauzes laikā pie Anti-age speciālista kļūs saglabāta veselība, aktīvas dzīvesveids ilgstošā laikā.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: