Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Grūtniecība pēc 40

10 Aug

Grūtniecība pēc 40 ir ar savām īpatnībām. Šajā vecumā sievietēm bieži ir hroniskas slimības, kuras var radīt noteiktas problēmas bērna iznēsāšanai. Lai grūtniecība pēc 40 noritētu bez komplikācijām, tiek rekomendēts agrīnā stadijā vērsties pie ginekologa un iziet skrīninga izmeklējumus.

Grūtniecības riski pēc 40

Profesionāla grūtnieču aprūpe nodrošina sievietes un topošā bērna stāvokļa kontroli.

Pakalpojumā ietverti:

  • Ultrasonogrāfija grūtniecēm.;
  • Skrīninga izmeklējumi.
  • Konsultācijas.
  • Reģistrācija uzskaitē ar oficiālu dokumentu noformēšanu.
  • Pēc indikācijām – procedūras dienas stacionārā.

Vēlīnās grūtniecības riski galvenokārt ir saistīti ar pārtraukšanas riskiem uz hronisku iekaisuma procesu, nieru patoloģijas fona. Tāpat, īpašu uzmanību speciālisti pievērš skrīninga izmeklējumiem, kas ļauj atklāt augļa ģenētiskās novirzes agrīnā stadijā.

Grūtnieču aprūpe pēc 40, tāpat ietver esošo hronisko slimību saasināšanās profilaksi. Nepieciešamības gadījumā sievieti konsultē profilie speciālisti: endokrinologi, terapeiti, neirologi. Grūtniecība jebkurā vecumā – tas ir pārbaudījums visam organismam. Svarīgi minimizēt komplikāciju riskus ar kompetentu konsultāciju, izmantojot kompleksu un savlaicīgu diagnostiku.

Ģenētisko patoloģiju izslēgšana vēlīnā grūtniecībā

Ar prenatālās testēšanas palīdzību, var noteikt ar augstu ticamības pakāpi, iespējamās augļa hromosomu mutācijas. Diagnostika ir droša, jo neparedz augļa apvalka bojājumus. Ģenētisko anomāliju noteikšanas galvenā metode ir asins izmeklējumu skrīnigs. Prenatālais trisomiju skrīnigs tiek veikts 11-14 un 15-20 grūtniecības nedēļās.

Tāpat, anomāliju attīstību var atklāt ar ultraskaņas izmeklējumu palīdzību. Ultrasonogrāfija grūtniecēm tiek veikta pēc plāna, katrā trimestrī. Izmeklējums ļauj novērtēt augļa stāvokli, grūtniecības attīstību, noteikt iespējamos riskus un draudus.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: