Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Laipni lūdzam mūsu internetveikalā ivfriga-online.lv!

20 Dec
Laipni lūdzam mūsu internetveikalā ivfriga-online.lv

Vēlamies paziņot, ka esam izveidojuši interneta platformu https://ivfriga-online.lv, lai mūsu pakalpojumi Jums būtu pieejami visu laiku – neatkarīgi no tā, vai Jūs varat ierasties pie mums vai nē.

Mūsu internetveikalā ir iVF Riga trīs struktūru pieejamie pakalpojumi:

  • iVF Riga klīnika;
  • Ģenētikas centrs;
  • Cilmes šūnu centrs.

iVF Riga klīnikas ievaros nodrošināsim Jums online konsultācijas un būsim Jums daudz pieejamāki un daudzas lietas spēsim kopīgi atrisināt ātrāk un efektīvāk, izmantojot online konsultācijas.

Ģenētikas centrā iespējams veikt dažādus ģenētiskos testus. Jūs iegādāsieties sev nepieciešamo testu, un mēs Jums izsūtīsim siekalu paņemšanas komplektu. To saņemot atpakaļ, veiksim Jums nepieciešamo testu un rezultātus kodētā veidā nosūtīsim uz e-pastu.

Arī ārsta – ģenētiķa konsultāciju Jūs varēsiet saņemt online.

Cilmes šūnu centrā Jums būs iespēja iegādāties nabassaites asiņu paņemšanas komplektu un nabassaites audu paņemšanas komplektu, veicot sākotnējās iemaksas.

Esam Jums tuvāk, lai palīdzētu atrisināt mūsu kompetences jautājumus Jums ērtākā veidā. Izmantojiet mūsu pakalpojumus online!

Citas publikācijas

PĒDĒJIE JAUNUMI

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: