COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Laipni lūdzam mūsu internetveikalā ivfriga-online.lv!

18 Mai

Vēlamies paziņot, ka esam izveidojuši interneta platformu https://ivfriga-online.lv, lai mūsu pakalpojumi Jums būtu pieejami visu laiku – neatkarīgi no tā, vai Jūs varat ierasties pie mums vai nē.

Interneta lapā būs pieejami iVF Riga struktūrvienību pakalpojumi:

  • iVF Riga klīnikas online konsultācijas;
  • Ģenētikas centra testu siekalu paraugu paņemšanas komplekti un online konsultācijas;
  • Cilmes šūna centra paraugu paņemšanas komplekti

Mēs būsim Jums daudz pieejamāki un daudzas lietas kopīgi varēsim atrisināt ātrāk un efektīvāk.

Jaunā mājaslapa ir veidota tā, lai viss būtu saprotams un funkcionalitāte ir ļoti draudzīga un ērta.

Piemēram, ja vēlēsieties veikt kādu no dzīves stila DNS testiem, tad iegādājoties konkrēto testu, Jums tiks izsūtīts siekalu paraugu paņemšanas komplekts. Tas tiks nogādāts Jums ar Omniva pakomātu uz Jūsu norādīto punktu.

Pēc siekalu parauga paņemšanas atbilstoši pievienotajai instrukcijai, ar Omniva pakomātu varēsiet to nosūtīt mums atpakaļ. Divu līdz četru nedēļu laikā mēs veiksim testu un nosūtīsim Jums rezultātus uz e-pastu (kodētā veidā). Ja vēlēsieties, pēc tam varēsiet pieteikties online konsultācijai, kur ārsts detalizētāk izskaidros iegūtos rezultātus.

Ja esat ieplānojuši saglabāt topošā mazuļa nabassaites asins cilmes šūnas, veicot apmaksu par paņemšanas kasti, ar Omniva pakomātu Jums tiks nosūtīta paņemšanas kaste un līgums divos eksemplāros, kas ir jāaizpilda un jāparaksta. Viens aizpildīts un parakstīts līguma eksemplārs jānosūta mums atpakaļ. Pēc dzemdībām, kad paraugs tiks nodots mūsu cilmes šūnu centra laboratorijai un tiks uzsākta parauga apstrāde, izsūtīsim Jums rēķinu par apstrādi uz e-pastu (kodētā veidā). Trīs mēnešu laikā izsūtīsim Jums sertifikātu par saglabāto cilmes šūnu koncentrātu.

Ja esat ieplānojuši saglabāt topošā mazuļa nabassaites audu cilmes šūnas, veicot apmaksu par paņemšanas kasti, Ar Omniva pakomātu Jums tiks nosūtīts apstiprinājums un līgums divos eksemplāros, kas ir jāaizpilda un jāparaksta. Jūsu kaste tiks ievietota Jūsu izvēlētajā dzemdību nodaļā. Viens aizpildīts un parakstīts līguma eksemplārs jānosūta mums atpakaļ. Pēc dzemdībām, kad paraugs tiks nodots mūsu cilmes šūnu centra laboratorijai un tiks uzsākta parauga apstrāde, izsūtīsim Jums rēķinu par apstrādi uz e-pastu (kodētā veidā).

Laipni lūdzam mūsu internetveikalā! Izmantojiet mūsu pakalpojumus online!

Citas publikācijas

PĒDĒJIE JAUNUMI

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: