COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Spermas donors un embrija donors

Pēdējo piecu gadu laikā donoru programmu skaits ir samazinājies par 45%. Tas liek domāt, ka mums ir iespēja atrisināt problēmu ar zinātnes un jauno tehnoloģiju palīdzību, neizmantojot donoru materiālus. Un tomēr, kas tas ir - donors?

Olšūnu donors ir anonīma un altruistiska programma, kurā viena sieviete ziedo olšūnas citai, kurai diagnosticēta neauglība un kura sapņo laist pasaulē pašas bērnu. Mākslīgā apaugļošana, izmantojot donoru olšūnas, ir viena no veiksmīgākajām neauglības problēmu risināšanas metodēm, jo ​​tajā tiek izmantots veselīgu un jaunu donoru ģenētiskais materiāls.

Olšūnas apaugļošana ar donora spermu tiek izmantota smagu vīriešu neauglības formu gadījumā, kā arī gadījumos, kad pastāv augsts iedzimtu ģenētisko slimību pārnešanas risks no tēva bērnam. Tā ir arī izeja no situācijas vīriešiem, kuri vēža ārstēšanas laikā saņēmuši starojumu un ķīmijterapiju, kā arī vientuļām sievietēm.

Kļūstot par donoru, jūs varat palīdzēt pārim bez bērniem kļūt par ilgi gaidītā mazuļa vecākiem.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: