Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Spermas donors un embrija donors

Pēdējo piecu gadu laikā donoru programmu skaits ir samazinājies par 45%. Tas liek domāt, ka mums ir iespēja atrisināt problēmu ar zinātnes un jauno tehnoloģiju palīdzību, neizmantojot donoru materiālus. Un tomēr, kas tas ir - donors?

Olšūnu donors ir anonīma un altruistiska programma, kurā viena sieviete ziedo olšūnas citai, kurai diagnosticēta neauglība un kura sapņo laist pasaulē pašas bērnu. Mākslīgā apaugļošana, izmantojot donoru olšūnas, ir viena no veiksmīgākajām neauglības problēmu risināšanas metodēm, jo ​​tajā tiek izmantots veselīgu un jaunu donoru ģenētiskais materiāls.

Olšūnas apaugļošana ar donora spermu tiek izmantota smagu vīriešu neauglības formu gadījumā, kā arī gadījumos, kad pastāv augsts iedzimtu ģenētisko slimību pārnešanas risks no tēva bērnam. Tā ir arī izeja no situācijas vīriešiem, kuri vēža ārstēšanas laikā saņēmuši starojumu un ķīmijterapiju, kā arī vientuļām sievietēm.

Kļūstot par donoru, jūs varat palīdzēt pārim bez bērniem kļūt par ilgi gaidītā mazuļa vecākiem.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: