Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Baiba Iskrova

Baiba Iskrova Baiba Iskrova

Uztura speciālists (bērna kopšanas atvaļinājumā)

Specialitāte

Uztura speciālists

Izglītība

2019. gadā pabeigusi RSU Rehabilitācijas fakultāti un ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un uztura speciālista profesionālo kvalifikāciju.
No 2019. gada studē apvienotajā RSU, LU, LLU maģistra studiju programmā „Uzturzinātne“.

Kvalifikācijas celšana

Regulāri papildina zināšanas dažādos kursos, semināros, piedalās konferencēs gan uztura jomā, gan pretnovecošanas jomās- Latvijā un ārvalstīs. Ir Latvijas Diētas un Uztura speciālistu asociācijas (LDUSA) biedrs. Eiropas Klīniskā Uztura un Metabolisma biedrības (ESPEN) biedrs.

Informācija pacientiem

Strādā ar pacientiem ar vielmaiņas traucējumiem, hormonāliem traucējumiem, kuņģa un zarnu trakta slimībām, kardiometaboliskiem traucējumiem, onkoloģijas gadījumos un mikroelementu deficītu gadījumos. Izvērtē ēšanas paradumus un sniedz rekomendācijas par preventīvām uztura un dzīvesveida stratēģijām.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: