Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Varikocēle: ārstēšana

21 Sep
Varikocēle ārstēšana

Ja jūs pamanījāt sev vienu no varikocēles simptomiem, obligāti būtu jāpierakstās uz urologa konsultāciju. Klīnika iVF Riga piedāvā jums savus pakalpojumus: mūsu ārsts apskatīs jūs un noteiks, vai pastāv problēma. Pie problēmas esamības ārsts izstāstīs, cik viss ir nopietni, un ieteiks ārstēšanas risinājumus. Turklāt mūsu klīnika piedāvā šo problēmu atrisināt kardināli. Mūsu urologi īsteno sēklinieka vēnu varikozā paplašinājuma ārstēšanu ķirurģiskā ceļā.

Operācijas specifika

Pašas operācijas nosaukums ir laparoskopiskā varikocēlektomija. Tās būtība ir tā, ka caur nelieliem pārdūrumiem pacienta vēdera zonā ārsts ievada endoskopu ar kameru, kura nodrošina pārskatāmību. Turpat tiek ievietoti speciāli sagatavotie smalkie instrumenti, ar kuru palīdzību arī tiks veikta operācija. Urologs pakāpeniski pārsēj varikozam paplašinājumam pakļautās vēnas. Pēc tā sabiezējums izzūd, un problēmu var uzskatīt par atrisinātu. Operācija ir pietiekami vienkārša un aizņem ne ilgāk kā 20 minūtes, kā arī neprasa pacienta sagatavošanu. Atpūtas laiks stacionārā pēc operācijas veido 1 diennakti.

Ķirurģiskās noņemšanas plusi

Šādai problēmas risināšanas metodei virkne neapšaubāmo plusu salīdzinājumā ar alternatīviem variantiem:

  • pēc operācijas pacients var izjust nelielu diskomfortu, taču nekādas sāpes un izteikta labsajūtas pasliktināšanās netiek novērota;
  • no operācijas viegli atgūties, savukārt stacionārā atrašanās laiks ir visai neilgs;
  • nav nepieciešams liels iegriezums, tādēļ operācija nav traumatiska un neparedz asins zaudējumus;
  • operācija tiek paveikta ļoti ātri.

Pēc operācijas veikšanas ir jāievēro daži noteikumi, lai organisms spētu adaptēties, nerodoties jaunām problēmām. Atlabšanas periods veido 3-4 nedēļas. Šī laika gaitā vajadzētu ēst mazāk sāļo un aso ēdienu. Samazināt fiziskās slodzes apjomu, kā arī pilnībā atteikties no dzimumkontaktiem.

Darba priekšrocības ar iVF RIGA

Ja jums bija noteikta diagnoze, vai arī jūs pamanījāt sev kādus simptomus – vērsieties pie mums. Pie mums strādā tikai augsti kvalificētie ārsti, kuri dziļi pārzina savu darbības jomu. Mēs uzskatām par vērtīgu katra cilvēka dzīves kvalitāti un palīdzam atbrīvoties no problēmām. Zvaniet vai rakstiet uz tīmekļa vietnē redzamajiem kontaktiem, lai saņemtu kvalificētā urologa konsultāciju un atbildes uz visiem saviem jautājumiem.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: