Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Potences uzlabošana, ārstēšanās pie androloga Rīgā

14 Jūl
potences uzlabošana

Androloga pakalpojumi, klientu seksuālās aktivitātes paaugstināšana. Efektīva ārstēšanās pie dr. Ērenpreisa Rīgā.

Erektīla disfunkcija parādās jebkurā vecumā, pat jaunībā. Mūslaikos šī problēma ir sastopama vīriešiem visā pasaulē. Novērojot pat nenozīmīgas dzimumjomas traucējumu pazīmes, ir nepieciešams vērsties pie speciālista. Iespējas, problēmas novēršana sākotnējā stadijā palīdzēs izvairīties no nopietnas ārstēšanas nākotnē. Jebkuri traucējumi un novirzes no fizioloģiskās normas ir reproduktīvās sistēmas normālās funkcionēšanas traucējumu signāli.

Dr. Ērenpreiss daudzus gadus nodarbojas ar vīriešu dzimumtraucējumu novēršanu. Viņš ir speciālists, kuram piešķirti starptautiskie sertifikāti, Eiropas androloģijas akadēmijas loceklis, iVF Riga Androloģijas un uroloģijas centra vadītājs. Dr. Ērenpreiss palīdz pacientiem uzlabot potenci, izjust pārliecību par sevi. Erekcijas traucējumi bieži izraisa turpmākas psiholoģiskas problēmas, un tas ir vēl viens iemesls, kādēļ ir ieteicams neatlikt ārstēšanos pie androloga, novērojot pirmos saslimšanas simptomus.

Ko ārstē andrologs

Speciālists nodarbojas ar vairākiem traucējumu tipiem:

  • vīriešu neauglība;
  • hormonālie traucējumi;
  • erektīla disfunkcija;
  • vīriešu reproduktīvās sistēmas iekaisuma procesi.

Rezultatīvai pacienta potences uzlabošanai dzimumdzīves sarežģījumu novēršanai ārsts izpēta analīzes, noskaidro problēmas iemeslu. Tam mēdz būt fizioloģisks vai arī psiholoģisks raksturs. Stresi, kaitīgie ieradumi, bieži pārdzīvojumi – tas viss ir spējīgs pazemināt dzimumtieksmes līmeni pat jauniem veseliem vīriešiem. Vidējā un vecākā gadu gājuma pacientiem ir sastopama ateroskleroze, dzimumsistēmas iekaisuma procesi.

Saslimšanas pirmsākumu noskaidrošanai speciālists nozīmē analīžu nodošanu, izpēta anamnēzi, nepieciešamības gadījumā arī veic ģenētiskos testus. Atkarībā no saslimšanas rakstura tiek nozīmēta ārstēšana – hormonāla, ķirurģiska, pretiekaisuma. Dažreiz pat tādas nenozīmīgas rekomendācijas, kā dzīvesveida izmaiņas, dod izteikti pozitīvos rezultātus, palīdz uzlabot pašsajūtu, aizmirst par intīmajām problēmām. Atcerieties, ka pieņemt gala lēmumu par ārstēšanas veidiem var tikai speciālists.

Lai uzzinātu par efektīviem erekcijas uzlabošanas līdzekļiem, noteikti apmeklējiet ārstu – viņš atbildēs uz visiem jautājumiem, kas jūs uztrauc, kā arī palīdzēs atrisināt veselības problēmas. Sīkāk šeit.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: