Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kvalitatīvs USG Rīgā

09 Sep
Ultrasonogrāfija Rīgā

Kāpēc ir jāveic ultrasonogrāfija?

Ultraskaņas izmeklējums (USG) – pieejams, vienkāršs un precīzs diagnostikas veids. Tā acīmredzamās priekšrocības ir:

  • Pieejamība – centrs iVF Riga aprīkots ar mūsdienīgām ultrasonogrāfijas iekārtām, kas sniedz maksimāli precīzu informāciju.
  • Augsta diagnostikas precizitāte – ultrasonogrāfija ļauj maksimāli precīzi noteikt bojāto orgānu, patoloģijas pakāpi.
  • Apsekošanas veikšanas vienkāršība – pacientam ir svarīgi, lai ultraskaņas izmeklēšana tiktu veikta pietiekami ātri un absolūti nesāpīgi. Rezultāti ir pieejami uzreiz.

Saņemot izmeklēšanas rezultātus, Jūs varat pierakstīties pie klīnikas speciālista. Pateicoties precīzai skenēšanai, kura ļauj ieraudzīt vismazākās novirzes no normas un iespējas saņemt detalizētu orgāna attēlu, ārsti var atklāt patoloģiju jau agrīnā stadijā un uzreiz rekomendēt ārstēšanu.

Kad ir jāsazinās?

Ultrasonogrāfiju Rīgā var veikt jebkurā momentā. Vienkārši piezvaniet uz iVF Riga – un Jums nozīmēs piemērotu laiku procedūras veikšanai.

Pieejamo izmeklējumu uzskaitījums:

  • Grūtniecības ultrasonogrāfija – izmeklējums tiek regulāri veikts visos grūtniecības etapos, augļa attīstības kontrolei.
  • USG vēdera dobumam – palīdz savlaicīgi atklāt vēdera dobuma orgānu, nieru darbības traucējumus. Tiek rekomendēts veikt profilakses nolūkos ne retāk kā 1 reizi gadā.
  • Vairogdziedzera USG – tā kā dziedzeris ir atbildīgs par hormonālā fona stabilitāti, tā darbības traucējumi bieži provocē dažādu slimību attīstību. Regulāri izmeklējumi tiek rekomendēti pacientiem ar vairogdziedzera patoloģiju, kā arī tiem, kuri cieš no hroniskām slimībām.
  • Krūšu ultrasonogrāfija – regulārs izmeklējums, kuru sievietēm vēlams veikt vismaz 1 reizi gadā.
  • Iegurņa orgānu ultrasonogrāfija – palīdz savlaicīgi diagnosticēt uroģenitālās sistēmas saslimšanas.

Lai veiktu procedūru klīnikā iVF Riga, nepieciešams piezvanīt uz reģistratūru. Administrators izvēlēsies vispiemērotāko vizītes laiku! Detalizētāka informācija saziņai ŠEIT!

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: