Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kā vecums ietekmē vīriešu reproduktīvo veselību

25 Apr
reproduktīvā veselība - vīriešu veselība

Nav zināms, kas tieši provocē vecuma izmaiņas vīriešu reproduktīvajā sistēmā — pati novecošana vai arī traucējumi, kurus novecošana izraisa. Ar gadiem vīriešiem pazeminās erekcijas biežums un ilgums, kā arī dzimumlocekļa cietība erekcijas laikā. Tāpat ievērojami pazeminās vīriešu hormona līmenis, kas kļūst par seksuālās tieksmes pazemināšanās cēloni. Rezultātā sarūk asins pieplūde dzimumorgānam. citas izmaiņas skar:

  • vīriešu orgāna jūtīguma pazemināšanos;
  • ejakulācijas laikā izdalāmās vielas daudzuma samazināšanos;
  • orgasmu bez ejakulācijas;
  • dzimumorgāna ātrāku cietības zaudēšanu pēc sēklas izvirduma;
  • intervāla palielināšanos pēc orgasma pirms kļuvusi iespējama jaunā erekcija.

Sākot ar 20 gadu vecumu hormona izstrāde vīriešiem samazinās vidēji par 1% ik gadu. Turpmāk vīriešiem pienāk tas laiks, kad hormona izstrāde pazeminās tādā pakāpē, ka iegūst acīmredzamas pazīmes. Šādu periodu dēvē par andropauzi. Neatkarīgi no vecuma, pazeminoties testosterona izstrādei, var izpausties šādas pazīmes, ka libido pazemināšanās, muskuļu masas samazināšanās, tauku slāņa palielināšanās uz vēdera, kaulu audu izturīguma pazemināšanās (osteoporoze), kā rezultātā palielinās lūzumu varbūtība, pazeminās enerģijas līmenis. Pie pazeminātā hormona līmeņa ir apgrūtināta bērnu ieņemšana. Tādēļ mēs rekomendējam savlaicīgi pārbaudīt reproduktīvo veselību.

Kur pārbaudīt vīriešu veselību

Klīnikā iVF Riga strādā kvalificēto ārstu štats, kuri pastāvīgi pilnveido savas zināšanās. Neauglības ārstēšana, ģenētika, grūtniecības uzraudzība — galvenie mūsu klīnikas darbības virzieni. Ar mūsu palīdzību jau ļoti daudzi pāri ir kļuvuši par laimīgiem vecākiem. Mūsu centrs atbilst visām kvalitātes normām un standartiem ISO 9001, ISO 15189, kuri darbojas visā pasaulē. Neauglības ārstēšanai mēs izmantojam visjaunākās izstrādes, kas ļauj panākt pozitīvo efektu ar pirmo mēģinājumu. Mūsu medicīnas centrs garantē augstu pacientu apkalpošanas kvalitāti.

Ja jums ir jautājumi par vīriešu veselību, mūsu ārstu konsultāciju ir iespējams saņemt ŠEIT.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: