Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Multidisciplinārs skatījums uz neveiksmīgas implantācijas iemesliem IVF ciklos

2022. gada 27. maijā norisinājās iVF Riga Holdinga starptautiskā konference “Multidisciplinary view on the reasons for implantation failure in IVF cycles / Multidisciplinārs skatījums uz neveiksmīgas implantācijas iemesliem medicīniskās apaugļošanas ciklos”.

Konferencē piedalījās vietējie un ārvalstu lektori, ārsti, zinātnieki un pētnieki un pastāstīja par jaunākajām pieejām un metodēm savā jomā, apsprieda jaunākās tehnoloģijas, sasniegumus un inovācijas reproduktīvās medicīnas, androloģijas un ģenētikas nozarēs.

Konferences programma tika veltīta neauglības problēmām un neveiksmīgas implantācijas cēloņiem IVF ciklos no dažādiem aspektiem, tostarp dzemdes patoloģijām, imunoloģiskiem faktoriem, koagulopātiskiem traucējumiem, vīriešu faktora un ģenētiskiem faktoriem (embriju defekti).

Atklāšanas ievadrunā Dr. Violeta Fodina, iVF Riga Holdinga vadītāja un vadošā speciāliste, uzsvēra, ka konferences mērķis ir izprast un analizēt neveiksmīgas implantācijas iemeslus no dažādiem aspektiem, izprast izmeklējuma stratēģiju šai pacientu grupai, apspriest iespējamās ārstēšanas iespējas un palīdzību pacientiem ar atkārtotu neveiksmīgu implantāciju. Dr. Fodina arī vērsa uzmanību, ka kopš 2021. gada iVF Riga Holdings ir izveidojis profesionālu komandu, lai palīdzētu mūsu pacientiem ar neveiksmīgu implantāciju – mūsu komandā strādā ārsti ginekoloģē-reproduktoloģe, andrologs, ģenētiķis, imunologs un zinātniskā pētniece.

Īpašu uzmanību izsauca Dr. hab. med. Jekaterinas Erenpreisas uzstāšanās “Dzīvības izcelsme, cirkādais pulkstenis, un Vadingtona kalna kosmiskais augstums” – dalībnieki atzinīgi novērtēja nedaudz neparastu pieeju dzīvības izcelsmei un embriju attīstībai no filozofijas viedokļa...

Lielu interesi izraisīja mūsu ārvalstu lektoru prezentācijas. Prof. Elisabetta Baldi, medicīnas patoloģijas asociētā profesore no Florences Universitātes, savā lekcijā pastāstīja par spermatozoīdu DNS integritātes ietekmi uz neveiksmīgu implantāciju un citiem IVF ciklu rezutātiem. Savukārt Danilo Cimadomo, PhD, molekulārais embriologs, GeneraLife IVF zinātnes un pētniecības vadītājs (Itālija), akcentēja tādu jautājumu, kā implantācijas loga molekulārie biomarķieri.

Dr. Juris Ērenpreiss, PhD, starptautiski sertificēts ārsts andrologs, Eiropas Androloģijas Akadēmijas akadēmiķis, Androloģijas un uroloģijas centra iVF Riga vadītājs, savā prezentācijā uzsvēra spermas faktora lomu atkārtotas grūtniecības pārtraukšanas un atkārtotas neveiksmīgas implantācijas procesos. Konferences dalībniekiem bija iespēja pārliecināties, ka vīrieši joprojām ir neaizstājami jaunas dzīves radīšanas procesā!

Konferences noslēguma sesija tika veltīta ģenētikai un embriju ģenētisko defektu ietekmei uz neveiksmīgu implantāciju. Konferences dalībniekiem bija lieliska iespēja noskaidrot, kādos gadījumos embrija transfēram ir vērts izmantot embrijus ar kariotipa mozaīkveida izmaiņām, kā arī uzzināt par retu ģenētisku slimību ietekmi uz IVF rezultātu.

Esam ļoti pateicīgi, ka konfereces norisi atbalstīja iVF Riga partnieri: SIA Merck, Gedeon Richter Plc. pārst. Latvijā, SIA Biosan, UAB ViaMedPharma, UAB GryNumber Health, Cooper Surgical, Inc., SIA Quantum, SIA Snovi Group.

Ir vērts īpaši uzsvērt, ka iVF Riga starptautiskā konference izraisīja lielu interesi – dalībniekiem bija iespēja uzzināt par inovatīvām pieejām neauglības ārstēšanā, piedalīties interesantās diskusijās, saņēmt daudz svarīgas un nepieciešamas informācijas!

Cerams, ka mūsu konference ir devusi vērtīgu informāciju visiem dalībniekiem, un tā ir laba iespēja ārstiem iegūt jaunas zināšanas, lai pēc tam droši tās varētu izmantot savā praksē.

Citas publikācijas

PĒDĒJIE JAUNUMI

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: