Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Sveicam Dr. Violetu Fodinu ar iegūto zinātnisko grādu (PhD)!

12 Jan

Sveicam Dr. Violetu Fodinu ar iegūto zinātnisko grādu (PhD)!

Klīnikas iVF Riga kolektīvs sirsnīgi sveic mūsu klīnikas vadītāju Dr. Violetu Fodinu ar iegūto zinātnisko doktora grādu – zinātnes doktors (PhD) un promocijas darba aizstāvēšanu!

Dr. Fodina savu darbu veltījusi vienai no aktuālākajām tēmām reproduktīvajā medicīnā: “Neveiksmīgas implantācijas iemesli IVF ciklos. Metodes, lai uzlabotu IVF rezultātus”. Viņas pētījuma mērķis – izpētīt IVF mēģinājumu neveiksmīgas implantācijas biežākos cēloņus un izstrādāt ierosinājumus Latvijā izmantojamām speciālistu vadlīnijām, izmeklējot, sagatavojot un uzraugot pacientes IVF ciklu laikā.

Šī pētījuma laikā tika veikts milzīgs darbs dažādu klīnisko gadījumu izpētē, datu vākšanā un apkopošanā, attiecīgu rekomendāciju izstrādē. Būtiski, ka šis pētījums palīdzēs reproduktīvās medicīnas speciālistiem Latvijā un ārvalstīs, izvēloties piemērotāko ārstēšanas metodiku pacientiem.

Lepojamies un priecājamies par dakteres Fodinas panākumiem, kura nepārtraukti virzās uz priekšu, turpinot attīstību un apmācību, paaugstinot savu kvalifikāciju un ieviešot progresīvākās ārstēšanas un palīdzības metodes pacientiem.

No sirds sveicam un vēlam turpmākos panākumus profesijā un dzīvē!

Citas publikācijas

PĒDĒJIE JAUNUMI

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: