Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Mana pirmā vizīte

Neauglība — tā ir dziļi personiska pieredze. Spiediens, satraukums, zaudējumi, garām palaistais laiks — ikvienam šis ceļš, neapšaubāmi, ir savs, taču tas viennozīmīgi ir grūts dzīves posms... Bet neauglība – tas vairāk nav spriedums! Tā ir slimība, kas padodas ārstēšanai, tāpat kā jebkura cita kaite. Un, gaidot brīnumu, nevajag sēdēt ar klēpī saliktām rokām, – uzskata klīnikas iVF Riga vadītāja, ginekoloģe-reproduktoloģe Dr. Violeta Fodina.

Kā notiek neauglības pārbaude un ārstēšana?

Es aicinu abus partnerus ierasties uz pirmo konsultāciju kopā. Mēs sākam ar sarunu un slimības vēstures sagatavošanu... Sievietei jāveic ginekoloģiskā izmeklēšana un ultraskaņas pārbaude, kā arī viņai tiek noteiktas asins analīzes hormonu pārbaudei. Vīrietim veic spermas un asins analīzi. Pēc apkopotās informācijas tiek nozīmēta terapija, ārstēšana vai papildu izmeklējumi... Šis ceļš var būt garāks vai īsāks, taču tas noteikti būs pareizs un auglīgāks, ja pāris tiks novērots kopā.

Patiesībā šodien mūsu klīnikā nav tādu saistītu variantu, kurus mēs nepiedāvājam. Ja nu vienīgi dzemdības nepieņemam.

Mūsu klīnikā strādā pilnīgi dažādu jomu speciālisti, mums ir jaunākās ārstēšanas un diagnostikas ierīces, bet es labprātāk strādāju loģiski un pakāpeniski. Gadījumos, kad klasiskās ārstēšanas metodes nav efektīvas, iesakām mākslīgās apaugļošanas metodes: apaugļošana sievietes ķermenī, tā saucamā intrauterīnā inseminācija (IUI), vai ārpusķermeņa apaugļošana (IVF). Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir atzinusi ārpusķermeņa apaugļošanu par visefektīvāko neauglības ārstēšanas līdzekli. Turklāt šīs metodes unikalitāte slēpjas faktā, ka grūtniecības varbūtība pēc IVF procedūras ir gandrīz divas reizes augstāka nekā dabīgos apstākļos.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: